Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
269 Resultaten
Kavel: 4000

Empire trumeau met spiegel

Startprijs 1.000 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat


Kavel: 4001

Eikenhouten kast

Resultaat: 475 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, 4 deurs met lades, uitneembaar in goede staat, met ranken en leeuwenkoppen 200x157x67cm


Kavel: 4002

Eiken schrijfbureau, Juliana

Resultaat: 400 EUR

Zeer groot eiken schrijfbureau, herkomst inboedelveiling Koningin Juliana, ontstaan circa 1880 met drie lades, 2 deuren, bronzen beslag, groen schrijfleer(uitneembaar), in zeer goede staat, met origin...


Kavel: 4003

Chesterfield bankstel

Resultaat: 1.000 EUR

Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.


Kavel: 4004

Spaanse tafel

Resultaat: 330 EUR

Spaanse tafel met snijwerk, 17e 18e eeuws, renaissance, mooie patina, in goede staat 76x126x80cm.


Kavel: 4005

Mahonie Empire hekjeskabinet

Startprijs 2.250 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm


Kavel: 4006

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën

Startprijs 1.500 EUR

Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G


Kavel: 4007

Engels eiken damesbureau

Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuws Engels eikenhouten gestoken damesbureau, omstreeks 1870, twee delig met leeuwenkoppen en floraal decor, geheime lades, lades en deurtjes, in goede originele staat, 150x85x47cm


Kavel: 4008

Notenhouten ladencommode

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...


Kavel: 4009

Engelse secretaire met opzet

Resultaat: 425 EUR

Achtiende eeuwse Engelse eikenhouten topbureau met messing beslag, 2 delig, mooi binnenleven met diverse lades en kelder, in goede originele staat 99x53x218cm


Kavel: 4010

Drakentafel

Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten driehoekige drakentafel, met etage en lade, in goede originele staat 79x60x52cm.


Kavel: 4011

Boulle stijl etageretafeltje

Startprijs 400 EUR

Negentiende eeuws Frans rozenhouten etagere tafel met lade en floraal inlegwerk in zwart vlak, randen afgezet met messing, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in uitstekende staat 85x39x30cm.


Kavel: 4012

Bretonse buffetkast

Startprijs 950 EUR

Negentiende eeuwse Brentonse houtgestoken kast, 2 delig met prachtig snijwerk, 2 poppen, origineel beslag, sloten en sleutels, 2 delig, kastanjehout, figuratieve voorstellingen, in zeer goede staat, 2...


Kavel: 4013

Kast met intarsia

Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm


Kavel: 4014

Louis Seize bankstel

Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G


Kavel: 4015

Renaissance kastje, 19e eeuw

Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 1 deurs kabinet, pronkkast met veel snijwerk, ranken, leeuwenkoppen, vogel, volle korintische zuilen, in zeer goede staat 163x78x59cm.


Kavel: 4016

Antieke vergulde spiegel

Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Rococcostijl halspiegel, in goede staat 147x97cm.


Kavel: 4017

4 Chesterfield stoelen

Resultaat: 330 EUR

Vier moderne bruinlederen chesterfield stoelen, in zeer goede staat, hoge aanschafwaarde 100x65x46cm.


Kavel: 4018

Barok secretaire

Startprijs 2.500 EUR

Prachtige gerestaureerde 18e eeuwse Duitse wortelnoten secretaire met bandintarsia, en andere houtsoorten ingelegd, in goede staat 108x62x130cm.


Kavel: 4019

Eiken Renaissance kast

Startprijs 1.400 EUR

Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.


Kavel: 4020

Franse notenhouten jachtkast

Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse notenhouten buffetkast met snijwerk, Romeo en Julia volle zuilen en tollen, origineel beslag omstreeks 1880, in goede originele staat 270x150x54cm.


Kavel: 4021

Grote zuil met figuren

Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten piedestal met damesbuste, historisme, neo renaissance, op 4spantpoot, in goede staat 144cm


Kavel: 4022

Grunder barok vitrine

Resultaat: 200 EUR

Duitse uitneembare eikenhouten Gründerzeit vitrine-boekenkast omstreeks 1880, compleet met schappen, in zeer goede staat 185x120x36cm. Cond:G


Kavel: 4023

Iepenhouten Franse tafel

Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.