Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
141 Resultaten
Kavel: 4084

Duitse barok secretaire, 18e eeuw

Resultaat: 2.300 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...


Kavel: 4092

Ingelegde vitrinekast

Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G


Kavel: 4003

Chesterfield bankstel

Resultaat: 1.000 EUR

Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.


Kavel: 4064

Eiken kabinet

Resultaat: 950 EUR

Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G


Kavel: 4095

Wortelnoten barok secretaire

Resultaat: 900 EUR

Ingelegde wortelnoten orgelgebogen Hollandse barok secretaire met openslaande knieen, 20e eeuw, bronzen beslag, in originele staat 94x47x93cm. Cond:G


Kavel: 4008

Notenhouten ladencommode

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...


Kavel: 4063

Piano Jamaha

Resultaat: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.


Kavel: 4223

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 750 EUR

Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G


Kavel: 4182

Eiken tweedeurs kast

Resultaat: 700 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.


Kavel: 4010

Drakentafel

Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten driehoekige drakentafel, met etage en lade, in goede originele staat 79x60x52cm.


Kavel: 4054

Gotisch kistje

Resultaat: 600 EUR

Kleine eikenhouten gotische kist 15e-16e eeuws, met originele slotplaat en scharnieren(binnenwerk slot mist) verder in goede originele staat 45x31x56cm. Cond:G


Kavel: 4059

Wortelnoten barok secretaire

Resultaat: 600 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G


Kavel: 4211

Mahonie commode

Resultaat: 570 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G


Kavel: 4021

Grote zuil met figuren

Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten piedestal met damesbuste, historisme, neo renaissance, op 4spantpoot, in goede staat 144cm


Kavel: 4162

Eikenhouten kabinet

Resultaat: 550 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.


Kavel: 4110

Wortelnoten chippendale eethoek

Resultaat: 500 EUR

Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel:...


Kavel: 4001

Eikenhouten kast

Resultaat: 475 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, 4 deurs met lades, uitneembaar in goede staat, met ranken en leeuwenkoppen 200x157x67cm


Kavel: 4009

Engelse secretaire met opzet

Resultaat: 425 EUR

Achtiende eeuwse Engelse eikenhouten topbureau met messing beslag, 2 delig, mooi binnenleven met diverse lades en kelder, in goede originele staat 99x53x218cm


Kavel: 4083

Eikenhouten Gotisch kistje

Resultaat: 425 EUR

Duitse 18e/19e eeuwse eikenhouten gotische kist met origineel beslag en vlinderslot, sleutel mist, 46x43x83cm. Cond:G


Kavel: 4189

Bonheur

Resultaat: 425 EUR

Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.


Kavel: 4002

Eiken schrijfbureau, Juliana

Resultaat: 400 EUR

Zeer groot eiken schrijfbureau, herkomst inboedelveiling Koningin Juliana, ontstaan circa 1880 met drie lades, 2 deuren, bronzen beslag, groen schrijfleer(uitneembaar), in zeer goede staat, met origin...


Kavel: 4027

Tafel met marmeren blad

Resultaat: 375 EUR

Grote vergulde houten Franse Barokstijl tafel met wit marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 85x77x144 Cond:G


Kavel: 4210

Empire kastje

Resultaat: 370 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G


Kavel: 4007

Engels eiken damesbureau

Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuws Engels eikenhouten gestoken damesbureau, omstreeks 1870, twee delig met leeuwenkoppen en floraal decor, geheime lades, lades en deurtjes, in goede originele staat, 150x85x47cm