Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
141 Resultaten
Kavel: 4084

Duitse barok secretaire, 18e eeuw

Resultaat: 2.300 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...


Kavel: 4092

Ingelegde vitrinekast

Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G


Kavel: 4003

Chesterfield bankstel

Resultaat: 1.000 EUR

Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.


Kavel: 4064

Eiken kabinet

Resultaat: 950 EUR

Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G


Kavel: 4095

Wortelnoten barok secretaire

Resultaat: 900 EUR

Ingelegde wortelnoten orgelgebogen Hollandse barok secretaire met openslaande knieen, 20e eeuw, bronzen beslag, in originele staat 94x47x93cm. Cond:G


Kavel: 4008

Notenhouten ladencommode

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...


Kavel: 4063

Piano Jamaha

Resultaat: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.


Kavel: 4223

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 750 EUR

Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G


Kavel: 4182

Eiken tweedeurs kast

Resultaat: 700 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.


Kavel: 4010

Drakentafel

Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten driehoekige drakentafel, met etage en lade, in goede originele staat 79x60x52cm.


Kavel: 4054

Gotisch kistje

Resultaat: 600 EUR

Kleine eikenhouten gotische kist 15e-16e eeuws, met originele slotplaat en scharnieren(binnenwerk slot mist) verder in goede originele staat 45x31x56cm. Cond:G


Kavel: 4059

Wortelnoten barok secretaire

Resultaat: 600 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G


Kavel: 4211

Mahonie commode

Resultaat: 570 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G


Kavel: 4021

Grote zuil met figuren

Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten piedestal met damesbuste, historisme, neo renaissance, op 4spantpoot, in goede staat 144cm


Kavel: 4162

Eikenhouten kabinet

Resultaat: 550 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.


Kavel: 4110

Wortelnoten chippendale eethoek

Resultaat: 500 EUR

Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel:...


Kavel: 4001

Eikenhouten kast

Resultaat: 475 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, 4 deurs met lades, uitneembaar in goede staat, met ranken en leeuwenkoppen 200x157x67cm


Kavel: 4009

Engelse secretaire met opzet

Resultaat: 425 EUR

Achtiende eeuwse Engelse eikenhouten topbureau met messing beslag, 2 delig, mooi binnenleven met diverse lades en kelder, in goede originele staat 99x53x218cm


Kavel: 4083

Eikenhouten Gotisch kistje

Resultaat: 425 EUR

Duitse 18e/19e eeuwse eikenhouten gotische kist met origineel beslag en vlinderslot, sleutel mist, 46x43x83cm. Cond:G


Kavel: 4189

Bonheur

Resultaat: 425 EUR

Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.


Kavel: 4002

Eiken schrijfbureau, Juliana

Resultaat: 400 EUR

Zeer groot eiken schrijfbureau, herkomst inboedelveiling Koningin Juliana, ontstaan circa 1880 met drie lades, 2 deuren, bronzen beslag, groen schrijfleer(uitneembaar), in zeer goede staat, met origin...


Kavel: 4027

Tafel met marmeren blad

Resultaat: 375 EUR

Grote vergulde houten Franse Barokstijl tafel met wit marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 85x77x144 Cond:G


Kavel: 4210

Empire kastje

Resultaat: 370 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G


Kavel: 4007

Engels eiken damesbureau

Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuws Engels eikenhouten gestoken damesbureau, omstreeks 1870, twee delig met leeuwenkoppen en floraal decor, geheime lades, lades en deurtjes, in goede originele staat, 150x85x47cm


Kavel: 4016

Antieke vergulde spiegel

Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Rococcostijl halspiegel, in goede staat 147x97cm.


Kavel: 4023

Iepenhouten Franse tafel

Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.


Kavel: 4033

Armleunstoel met klauwpoten

Resultaat: 350 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten armleunstoel met klauwpoten en originele gobel bekleding, landschap met vogel, dorp en florale decors, in goede staat 110x70x74 cm


Kavel: 4038

Franse kersenhouten eettafel ca. 1800

Resultaat: 350 EUR

Zeldzame antieke originele Franse kersenhouten verlengbare bakkerstafel, eettafel met drie lades , in goede originele staat 76x185x74 en 76x250x74cm


Kavel: 4004

Spaanse tafel

Resultaat: 330 EUR

Spaanse tafel met snijwerk, 17e 18e eeuws, renaissance, mooie patina, in goede staat 76x126x80cm.


Kavel: 4017

4 Chesterfield stoelen

Resultaat: 330 EUR

Vier moderne bruinlederen chesterfield stoelen, in zeer goede staat, hoge aanschafwaarde 100x65x46cm.


Kavel: 4050

Bronzen Empire sidetable

Resultaat: 325 EUR

Bronzen empirestijl wandtafel met zwart marmeren blad, retour de Egypte, 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x129x40cm.


Kavel: 4221

Notenhouten buffetkast

Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...


Kavel: 4158

Bank met stoel

Resultaat: 300 EUR

Donkerblauw lederen bank met fauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 85x156x76 en 100x75x 76cm


Kavel: 4195

Kersenhouten bank met zwart leder

Resultaat: 300 EUR

Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm


Kavel: 4196

2 Art Deco nachtkastjes

Resultaat: 300 EUR

Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G


Kavel: 4047

18e Eeuws eiken kastje

Resultaat: 280 EUR

Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G


Kavel: 4015

Renaissance kastje, 19e eeuw

Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 1 deurs kabinet, pronkkast met veel snijwerk, ranken, leeuwenkoppen, vogel, volle korintische zuilen, in zeer goede staat 163x78x59cm.


Kavel: 4020

Franse notenhouten jachtkast

Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse notenhouten buffetkast met snijwerk, Romeo en Julia volle zuilen en tollen, origineel beslag omstreeks 1880, in goede originele staat 270x150x54cm.


Kavel: 4031

Antiek Engels dressoir ca. 1800

Resultaat: 250 EUR

Prachtige antieke Engelse sideboard dressoir, omstreeks 1800 met 1 deur en 3 lades, dik mahonie fineer, in goede originele staat 93x170x60cm


Kavel: 4052

Antieke vergulde spiegel

Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse vergulde bewerkte spiegel, in goede staat 119x82cm Cond:G


Kavel: 4214

Wortelnoten naaitafel

Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.


Kavel: 4041

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw

Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,


Kavel: 4042

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw

Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,


Kavel: 4073

Oude Venitiaanse spiegel

Resultaat: 230 EUR

Antieke 19e eeuwse Italiaanse glazen spiegel, eikenhouten frame, geen replica, in goede staat 96x53cm. Cond:G


Kavel: 4034

Armleunstoel met getorste stijlen

Resultaat: 225 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave Gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors in goede staat 117x77x61cm. Cond:G


Kavel: 4043

Teakhouten Werdecke kastje

Resultaat: 225 EUR

Teakhouten Wernicke boekenkast, 1 deel beeninleg 20e eeuw, in goede staat 173x106x36cm.


Kavel: 4022

Grunder barok vitrine

Resultaat: 200 EUR

Duitse uitneembare eikenhouten Gründerzeit vitrine-boekenkast omstreeks 1880, compleet met schappen, in zeer goede staat 185x120x36cm. Cond:G


Kavel: 4105

Grote opiumtafel

Resultaat: 200 EUR

Zeer grote oude Oosterse opiumtafel met originele polychromie en ijzeren beslag, in goede staat 60x130x196cm Cond:G