29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Duitse barok secretaire, 18e eeuw 4084
Duitse barok secretaire, 18e eeuw

2.300 EUR

Ingelegde vitrinekast 4092
Ingelegde vitrinekast

1.100 EUR

Chesterfield bankstel 4003
Chesterfield bankstel

1.000 EUR

Eiken kabinet 4064
Eiken kabinet

950 EUR

Wortelnoten barok secretaire 4095
Wortelnoten barok secretaire

900 EUR

Notenhouten ladencommode 4008
Notenhouten ladencommode

850 EUR

Piano Jamaha 4063
Piano Jamaha

750 EUR

Wortelnoten kabinet 4223
Wortelnoten kabinet

750 EUR

Eiken tweedeurs kast 4182
Eiken tweedeurs kast

700 EUR

Drakentafel 4010
Drakentafel

600 EUR

Gotisch kistje 4054
Gotisch kistje

600 EUR

Wortelnoten barok secretaire 4059
Wortelnoten barok secretaire

600 EUR

Mahonie commode 4211
Mahonie commode

570 EUR

Grote zuil met figuren 4021
Grote zuil met figuren

550 EUR

Eikenhouten kabinet 4162
Eikenhouten kabinet

550 EUR

Wortelnoten chippendale eethoek 4110
Wortelnoten chippendale eethoek

500 EUR

Eikenhouten kast 4001
Eikenhouten kast

475 EUR

Engelse secretaire met opzet 4009
Engelse secretaire met opzet

425 EUR

Eikenhouten Gotisch kistje 4083
Eikenhouten Gotisch kistje

425 EUR

Bonheur 4189
Bonheur

425 EUR

Eiken schrijfbureau, Juliana 4002
Eiken schrijfbureau, Juliana

400 EUR

Tafel met marmeren blad 4027
Tafel met marmeren blad

375 EUR

Empire kastje 4210
Empire kastje

370 EUR

Engels eiken damesbureau 4007
Engels eiken damesbureau

350 EUR