Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie vitrine
Startprijs 400 EUR

Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.

Wortelnoten secretaire, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...

Engels eiken rolbureau
Startprijs 200 EUR

Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...

Tafel met marmeren blad
Resultaat: 375 EUR

Grote vergulde houten Franse Barokstijl tafel met wit marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 85x77x144 Cond:G

Secretaire
Startprijs 400 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...

Kist met 3 sloten
Startprijs 500 EUR

Duitse eikenhouten Barok documentenkist, 18e eeuws met 3 sloten en sleutels, smeedijzeren beslag, in goede originele staat 29x55x37cm. Cond;G

Franse bewerkte vitrine.
Startprijs 200 EUR

Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm

Antiek Engels dressoir ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Prachtige antieke Engelse sideboard dressoir, omstreeks 1800 met 1 deur en 3 lades, dik mahonie fineer, in goede originele staat 93x170x60cm

Mahonie dressoir
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten dressoir met intarsia omstreeks 1880, lichte fineerschade, gerestaureerd, 185x60x96cm. Cond:R/G

Armleunstoel met klauwpoten
Resultaat: 350 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten armleunstoel met klauwpoten en originele gobel bekleding, landschap met vogel, dorp en florale decors, in goede staat 110x70x74 cm

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 225 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave Gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors in goede staat 117x77x61cm. Cond:G

Eiken Empire commode
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G

Eiken baroksecretaire 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...

Eiken Grunder garderode
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegelgarderobe omstreeks 1880, met parapluhouder, opbergvak, kroon en tollen, lichte fineerschade 225x110x30cm. Cond:R/G

Franse kersenhouten eettafel ca. 1800
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame antieke originele Franse kersenhouten verlengbare bakkerstafel, eettafel met drie lades , in goede originele staat 76x185x74 en 76x250x74cm

Notenhouten secretaire
Startprijs 450 EUR

Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm

Kussenkast
Startprijs 200 EUR

Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw
Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw
Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,

Teakhouten Werdecke kastje
Resultaat: 225 EUR

Teakhouten Wernicke boekenkast, 1 deel beeninleg 20e eeuw, in goede staat 173x106x36cm.

Art Deco armleunstoel
Startprijs 250 EUR

Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.

Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.250 EUR

Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G

Cello stoel
Startprijs 475 EUR

Zeldzame 19e eeuwse cellostoel, notenhout, verstelbaar, met bronzen klauwpoten, gedraaide poten en lyra vormige rugleuning, 91cm in goede staat

18e Eeuws eiken kastje
Resultaat: 280 EUR

Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G