29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Empire trumeau met spiegel 4000
Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.000 EUR
Eikenhouten kast 4001
Eikenhouten kast

475 EUR

Eiken schrijfbureau, Juliana 4002
Eiken schrijfbureau, Juliana

400 EUR

Chesterfield bankstel 4003
Chesterfield bankstel

1.000 EUR

Spaanse tafel 4004
Spaanse tafel

330 EUR

Mahonie Empire hekjeskabinet 4005
Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.250 EUR
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën 4006
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
Startprijs 1.500 EUR
Engels eiken damesbureau 4007
Engels eiken damesbureau

350 EUR

Notenhouten ladencommode 4008
Notenhouten ladencommode

850 EUR

Engelse secretaire met opzet 4009
Engelse secretaire met opzet

425 EUR

Drakentafel 4010
Drakentafel

600 EUR

Boulle stijl etageretafeltje 4011
Boulle stijl etageretafeltje
Startprijs 400 EUR
Bretonse buffetkast 4012
Bretonse buffetkast
Startprijs 950 EUR
Kast met intarsia 4013
Kast met intarsia
Startprijs 300 EUR
Louis Seize bankstel 4014
Louis Seize bankstel

150 EUR

Renaissance kastje, 19e eeuw 4015
Renaissance kastje, 19e eeuw

250 EUR

Antieke vergulde spiegel 4016
Antieke vergulde spiegel

350 EUR

4 Chesterfield stoelen 4017
4 Chesterfield stoelen

330 EUR

Barok secretaire 4018
Barok secretaire
Startprijs 2.500 EUR
Eiken Renaissance kast 4019
Eiken Renaissance kast
Startprijs 1.400 EUR
Franse notenhouten jachtkast 4020
Franse notenhouten jachtkast

250 EUR

Grote zuil met figuren 4021
Grote zuil met figuren

550 EUR

Grunder barok vitrine 4022
Grunder barok vitrine

200 EUR

Iepenhouten Franse tafel 4023
Iepenhouten Franse tafel

350 EUR