Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen beeld, slager
Startprijs 15 EUR

Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G

Twee borden grensovergang
Startprijs 15 EUR

Twee grote antieke societe borden ceramique Maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R

Tegeltableau
Startprijs 20 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 20 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 20 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd

Kruik en bierpul
Startprijs 20 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G

Kavel satsuma
Startprijs 20 EUR

Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G

Kavel celadon + dekselschaal
Startprijs 20 EUR

Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G

Gebaksset
Startprijs 20 EUR

Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G

3 Yixing trekpotjes
Startprijs 25 EUR

Drie oude Chinese Yixing dekselcups, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8-10.5cm. Cond:G

2x aardewerk
Startprijs 25 EUR

Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G

27x Hutschenreuther kop en schotels
Startprijs 25 EUR

Duits Hutschenreuther porselein, 27 delen, Selb, decorJurvel, minimale chip mogelijk 5-14cm. Cond:G

2 Delen porselein
Startprijs 25 EUR

Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...

Terracotta strijdwagen, leeuwen
Startprijs 25 EUR

Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G

4 Imari borden
Startprijs 25 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, twee goed 18-22cm CondR/G

Chinese vaas
Startprijs 25 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G

5 Delen Fürstenberg porselein
Startprijs 30 EUR

Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G

Groot wandbord, goudimari
Startprijs 30 EUR

Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G

Porseleinen mandje
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen bonbonniere met hengsel Weens gemerkt omstreeks 1900, floraal met gouddecor in goede staat 11,5x16x11cm

7 Delen Delft
Startprijs 30 EUR

Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G

5 Porseleinen beelden
Startprijs 30 EUR

Lot diverse porseleinen figuren 20e eeuw, 2 windhonden omstreeks 1900-1930, witte beschadigd, muscicerende groep, Duitsland, , figuur edele dame, rouches beschadigd, danseresje 10-22cm.

2 Bisquit wijwaterbakjes + Mariabeeld
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse antieke bisquit porseleinen wijwater wandbakjes , omstreeks 1900, terracotta mariabeeld Jac Maris 1955 (beschadigd) in goede staat 19-33cm. Cond:R/G

Petrus Regout eierset
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollandse societe ceramique Maastricht eierset, omstreeks 1900 8 delig (zoutnap heeft chip) decor Beatrix, 5-21cm

3 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M