Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Yixing theepot 6035
Grote Yixing theepot

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
2  Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil 6000
2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Chinese beker, fruit 6138
Chinese beker, fruit

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Aardewerken vaas 6156
Aardewerken vaas

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4 6001
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2 Fam Verte tegels met karpers 6339
2 Fam Verte tegels met karpers

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Fam Verte penselenpotje 6340
Fam Verte penselenpotje

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6003
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vierkante Fam Rose vaas 6032
Vierkante Fam Rose vaas

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6002
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien 6004
2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees geschilderd trekpotje 6030
Chinees geschilderd trekpotje

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa 6166
Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Meissen kan ca. 1880 6054
Meissen kan ca. 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lladro beeld, Joven Oriental sentado 6185
Lladro beeld, Joven Oriental sentado

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
4 Kang Xi bordjes 6160
4 Kang Xi bordjes

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Rosenthal servies, Maria bont 6012
Rosenthal servies, Maria bont

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
9 Diverse vaasjes/flesjes 6371
9 Diverse vaasjes/flesjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x Antiek Chinees 6048
3x Antiek Chinees

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
VB schotel 6051
VB schotel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Meissen Plaquette 19e eeuw 6052
Meissen Plaquette 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4 Chinese kop & schotels 6253
4 Chinese kop & schotels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bokkenrijder op zwart basement 6094
Bokkenrijder op zwart basement

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw 6040
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Meissen fruitschaal op voet 6370
Meissen fruitschaal op voet

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6405
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse melkkan 6042
18e Eeuwse melkkan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
13 antieke Tulp tegels 6115
13 antieke Tulp tegels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
7 Delen Makkum 6203
7 Delen Makkum

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden 6267
2 Porseleinen beelden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Delfts aardewerken vrucht 6241
Delfts aardewerken vrucht

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp 6076
Porseleinen lamp

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Porseleinen schaal, KPM 6309
Porseleinen schaal, KPM

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hummel 331, Crossroads, sign down 6165
Hummel 331, Crossroads, sign down

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Satsuma vaas 6212
Satsuma vaas

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
St. Lucas vaas, groot 6137
St. Lucas vaas, groot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese dekselterrine 6026
Chinese dekselterrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meissen melkkan 6056
Meissen melkkan

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 porseleinen vazen Empire stijl 6061
2 porseleinen vazen Empire stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meissen servies 6063
Meissen servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hutschenreuther servies 6067
Hutschenreuther servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meissen bord, opengewerkte rand 6082
Meissen bord, opengewerkte rand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Tegeltableau's, 17e eeuw 6120
2 Tegeltableau's, 17e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lladro beeld, Oosterse dame 6173
Lladro beeld, Oosterse dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese paraplubak 6214
Chinese paraplubak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 18e eeuw 6218
Chinese vaas, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Delftse borden, 18e eeuw 6255
3 Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Familie Roze bord 6289
Familie Roze bord

Resultaat:

100 EUR