Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
38 Resultaten
Kavel: 2700

Uitzoekpartij Duitsland

Resultaat: 150 EUR

Grote uitzoekpartij poststukken Duitsland, begint met EO filatelie - Brustschilder en Germania - vervolgens Weimar, Deutsches Reich en Deutsche Post. Enkele honderden poststukken waaronder Feldpost en...


Kavel: 2701

Doos met munten

Resultaat: 110 EUR

Doosje met diverse munten waaronder: 1x Rijksdaalder Nederland 1625, 1x Zilveren dukaat Nederland 1735 en ca. 120x 5 cent 1976 uit Suriname.


Kavel: 2702

Ingelegde waarde papieren India

Resultaat: 150 EUR

Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G


Kavel: 2703

Munten/Postzegelset Vaticaan 2000 (misslag)

Startprijs 25 EUR

Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.


Kavel: 2704

1/2 Roebel 1818

Startprijs 50 EUR

Russische 1/2 Roebel uit 1818


Kavel: 2705

Japanse bonk

Startprijs 150 EUR

Hammered bullion coinage, CHO GIN (1736-1865)


Kavel: 2706

25 Cent 1901 (brede hals)

Startprijs 150 EUR

Zilveren 25-cent (kwartje) Koningin Wilhelmina anno 1901, brede hals. Kwaliteit: ZF/P


Kavel: 2707

2 Penningen Begeer

Startprijs 30 EUR

Twee penningen in doos van Begeer Voorschoten voor 25 jaar trouwe dienst ø8cm. en ø5cm. Cond.: G. Tevens een set met 5 munten "Sail 95", 1x een munt van 10 euro 1996, 1x 5 euro 1996, 1x munt Rotterdam...


Kavel: 2708

Collectie ansichtkaarten

Resultaat: 50 EUR

Collectie vooroorlogse ansichtkaarten in album o.a. USA, Holland, Lincoln, oorlog, eerste wolkenkrabbers, scheepvaart USA, Parijs etc. 35x34x4cm Cond;G


Kavel: 2709

Diverse munten

Resultaat: 20 EUR

Kavel met diverse munten waaronder; 2x Zilveren 10G (Nederland herrijst 1945 - 1970), 1x 10 euro 2002 (huwelijk Maxima-Alexander), 4 munten van 2,5G (Unie van Utrecht), 1x 2,5G 1980, 4x 1G (diverse j...


Kavel: 2710

Doos met postzegelalbums

Resultaat: 130 EUR

Diverse postzegelalbums waaronder: 1 stockboek gebruikt en postfris Nederland vanaf No. 1 met hoge waarden en series (30-er + 50-er jaren), tevens 14 stockboeken diversen wíaaronder: vellen postfris 9...


Kavel: 2711

20 Bronzen penningen in cassette

Startprijs 150 EUR

Twintig diverse oude bronzen penningen in cassette, 20 eeuw, o.a koningsfamilie Nederland, Neil Armstrong, Italie, Zweden, Henry Dunant etc. 30x24x2cm.


Kavel: 2712

12 Penningen Israël

Resultaat: 90 EUR

Twaalf oude bronzen verzilverde penningen van Israel, Jeruzalem, 20e eeuw in cassette Cond:G 30x24x2cm


Kavel: 2713

8 Mappen Numisbriefe, ca. 225 stuks

Resultaat: 220 EUR

Acht mappen met in totaal ca. 225 "Numisbriefe", leuke collectie en in goede staat.


Kavel: 2714

Bizantijnse munt

Startprijs 25 EUR

Bizantijnse munt (Anastasin), ca. 600-800 na Chr.


Kavel: 2715

3 Duitse munten (Marken)

Startprijs 80 EUR

Drie Duitse munten: 1x zilveren 5 Mark 1908 J, 1x zilveren 3 Mark 1911 A (gemaakt tot hanger) en 1x 2 Mark 1908 Sachsen-Weimar-Eisenach.


Kavel: 2716

1 Zilveren Thaler 1848 B

Resultaat: 30 EUR

Zilveren munt van 1 Thaler 1848 B


Kavel: 2717

9 Diverse munten

Startprijs 40 EUR

Kavel met 9 diverse munten waaronder: 1x 4 Pfenning (17xx?), 1x 2 Mark 1933 (Martin Luther), 1x 5 Mark 1905, 1x 1/2 Mark 1918.


Kavel: 2718

Zilveren penning Schützen-Gau

Startprijs 40 EUR

Zilveren penning, Schützen-Gau für den stadt U. Landkreis Lüneburg.


Kavel: 2719

Spaanse munt, 8 Realen

Startprijs 60 EUR

Spaanse munt (8 Realen)


Kavel: 2720

Zilveren 2,5G 1847

Startprijs 45 EUR

Zilveren 2,5Gld Koning Willem 2 anno 1847 ZF.


Kavel: 2721

5 Zilveren munten 1/2 Gulden

Startprijs 60 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919


Kavel: 2722

10 Cent 1849

Resultaat: 20 EUR

Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koning Willem IIO anno 1849, met punt. Kwaliteit: ZF


Kavel: 2723

1 Gulden 1892

Startprijs 30 EUR

Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1892. Kwaliteit: ZF/P