29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

8 Mappen Numisbriefe, ca. 225 stuks
Resultaat: 220 EUR

Uitzoekpartij Duitsland
Resultaat: 150 EUR

Ingelegde waarde papieren India
Resultaat: 150 EUR

15 Zilveren kwartjes
Resultaat: 150 EUR

Doos met postzegelalbums
Resultaat: 130 EUR

Doos met munten
Resultaat: 110 EUR

12 Penningen Israël
Resultaat: 90 EUR

Kavel diverse munten
Resultaat: 80 EUR

Diverse postzegels en munten
Resultaat: 75 EUR

4 DAVO albums
Resultaat: 75 EUR

Vier DAVO albums: 1x aardig gevulde verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt, 2x album FDC's en vooroorlogse poststukken en 1x album postfrisse velletjes

Verzamelingen NL
Resultaat: 75 EUR

Collectie ansichtkaarten
Resultaat: 50 EUR

9 Zilveren dubbeltjes
Resultaat: 45 EUR

Verzameling postzegels Duitsland
Resultaat: 45 EUR

Verzameling postzegels Duitse Rijk en Duitse Post, postfris en gebruikt. Bevat vele blokken en vellen met velranden (leuke uitzoekpartij)

Verzameling België
Resultaat: 40 EUR

Verzameling België (beginnersverzameling) in 4 Davo albums (3x Davo Crystal) en 5 stockboeken diversen.

Postzegelalbum
Resultaat: 35 EUR

1 Zilveren Thaler 1848 B
Resultaat: 30 EUR

Zilveren munt van 1 Thaler 1848 B

10 Diverse stockboeken
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 10 diverse stockboeken waaronder klassiek

Diverse munten
Resultaat: 20 EUR

10 Cent 1849
Resultaat: 20 EUR