29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

20 Resultaten
Kavel: 2713

8 Mappen Numisbriefe, ca. 225 stuks

Resultaat: 220 EUR

Kavel: 2700

Uitzoekpartij Duitsland

Resultaat: 150 EUR

Kavel: 2702

Ingelegde waarde papieren India

Resultaat: 150 EUR

Kavel: 2725

15 Zilveren kwartjes

Resultaat: 150 EUR

Kavel: 2710

Doos met postzegelalbums

Resultaat: 130 EUR

Kavel: 2701

Doos met munten

Resultaat: 110 EUR

Kavel: 2712

12 Penningen Israël

Resultaat: 90 EUR

Kavel: 2730

Kavel diverse munten

Resultaat: 80 EUR

Kavel: 2732

Diverse postzegels en munten

Resultaat: 75 EUR

Kavel: 2735

4 DAVO albums

Resultaat: 75 EUR

Vier DAVO albums: 1x aardig gevulde verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt, 2x album FDC's en vooroorlogse poststukken en 1x album postfrisse velletjes

Kavel: 2736

Verzamelingen NL

Resultaat: 75 EUR

Kavel: 2708

Collectie ansichtkaarten

Resultaat: 50 EUR

Kavel: 2724

9 Zilveren dubbeltjes

Resultaat: 45 EUR

Kavel: 2734

Verzameling postzegels Duitsland

Resultaat: 45 EUR

Verzameling postzegels Duitse Rijk en Duitse Post, postfris en gebruikt. Bevat vele blokken en vellen met velranden (leuke uitzoekpartij)

Kavel: 2733

Verzameling België

Resultaat: 40 EUR

Verzameling België (beginnersverzameling) in 4 Davo albums (3x Davo Crystal) en 5 stockboeken diversen.

Kavel: 2731

Postzegelalbum

Resultaat: 35 EUR

Kavel: 2716

1 Zilveren Thaler 1848 B

Resultaat: 30 EUR

Zilveren munt van 1 Thaler 1848 B

Kavel: 2737

10 Diverse stockboeken

Resultaat: 30 EUR

Kavel met 10 diverse stockboeken waaronder klassiek

Kavel: 2709

Diverse munten

Resultaat: 20 EUR

Kavel: 2722

10 Cent 1849

Resultaat: 20 EUR