Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Uitzoekpartij Duitsland 2700
Uitzoekpartij Duitsland

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Doos met munten 2701
Doos met munten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ingelegde waarde papieren India 2702
Ingelegde waarde papieren India

Resultaat:

150 EUR

Munten/Postzegelset Vaticaan 2000 (misslag) 2703
Munten/Postzegelset Vaticaan 2000 (misslag)
Startprijs 25 EUR
1/2 Roebel 1818 2704
1/2 Roebel 1818
Startprijs 50 EUR
Japanse bonk 2705
Japanse bonk
Startprijs 150 EUR
25 Cent 1901 (brede hals) 2706
25 Cent 1901 (brede hals)
Startprijs 150 EUR
2 Penningen Begeer 2707
2 Penningen Begeer
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Collectie ansichtkaarten 2708
Collectie ansichtkaarten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Diverse munten 2709
Diverse munten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doos met postzegelalbums 2710
Doos met postzegelalbums

Resultaat:

130 EUR

20 Bronzen penningen in cassette 2711
20 Bronzen penningen in cassette
Startprijs 150 EUR
Verkocht
12 Penningen Israël 2712
12 Penningen Israël

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
8 Mappen Numisbriefe, ca. 225 stuks 2713
8 Mappen Numisbriefe, ca. 225 stuks

Resultaat:

220 EUR

Bizantijnse munt 2714
Bizantijnse munt
Startprijs 25 EUR
3 Duitse munten (Marken) 2715
3 Duitse munten (Marken)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
1 Zilveren Thaler 1848 B 2716
1 Zilveren Thaler 1848 B

Resultaat:

30 EUR

9 Diverse munten 2717
9 Diverse munten
Startprijs 40 EUR
Zilveren penning Schützen-Gau 2718
Zilveren penning Schützen-Gau
Startprijs 40 EUR
Spaanse munt, 8 Realen 2719
Spaanse munt, 8 Realen
Startprijs 60 EUR
Zilveren 2,5G 1847 2720
Zilveren 2,5G 1847
Startprijs 45 EUR
5 Zilveren munten 1/2 Gulden 2721
5 Zilveren munten 1/2 Gulden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
10 Cent 1849 2722
10 Cent 1849

Resultaat:

20 EUR

1 Gulden 1892 2723
1 Gulden 1892
Startprijs 30 EUR