Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

Ets duits
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk, Duitse school, Seilbahn station mijnbouw, ets op papier 32x25cm Cond:G

Tekening, paarden
Startprijs 20 EUR

Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 20 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 20 EUR

Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G

Kunstwerk, extended systems
Startprijs 20 EUR

Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G

Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 20 EUR

Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G

Anne Walker (Boston)
Startprijs 20 EUR

Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

2 Franse prenten
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G

Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 25 EUR

G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G

2 Werken Duvaux 1894, 1895
Startprijs 25 EUR

Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G

3 Engelse prenten
Startprijs 25 EUR

Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G

Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 25 EUR

A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G

Landschap met molen
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Stilleven
Startprijs 25 EUR

D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G

Schilderij, H. Stumm
Startprijs 30 EUR

H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M

Kustplaats, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Gesigneerd onder passpartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G

Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 30 EUR

Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G

Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 30 EUR

H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G

Schilderij, Anconé
Startprijs 30 EUR

M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 30 EUR

J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 30 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Klingebögle
Startprijs 30 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

H. ten Cate Weber
Startprijs 30 EUR

H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel

Geert Maring
Startprijs 30 EUR

Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G

A.H. Hoffmann, stilleven
Startprijs 30 EUR

A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

A.H. Hoffmann
Startprijs 30 EUR

AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G

3 Werken, P. Lasonder
Startprijs 30 EUR

Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 35 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

Oostrom 1975
Startprijs 35 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Startprijs 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 35 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 35 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 35 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G

Ets, Dirk Harting
Startprijs 40 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Schilderij, Italiaans meer
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

Schilderij, Hans Clausen
Startprijs 40 EUR

Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G

Ets Roodenburgh
Startprijs 40 EUR

H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G

Antieke gravure
Startprijs 40 EUR

Antieke gravure, gedateerd 27 november 1589 met latijnse teksten, 31,5x19cm gravure op papier Cond:G

Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 40 EUR

Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G

Tekening, Madonna
Startprijs 40 EUR

H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G