Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij Puhonny 1035
Schilderij Puhonny

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Klaas Bernink 1021
Klaas Bernink

Resultaat:

1.340 EUR

Verkocht
Klinkenberg, Zeeuws meisje 1001
Klinkenberg, Zeeuws meisje

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
L. Meyer 1066
L. Meyer

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Groot stilleven, Romeny 1033
Groot stilleven, Romeny

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1016
Jan te Wierik

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1015
Jan te Wierik

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan te Wierik 1005
Schilderij, Jan te Wierik

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
C. van de Windt 1055
C. van de Windt

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie 1010
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Artur Feudel 1080
Artur Feudel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Baykam Bedri, gouache 1079
Baykam Bedri, gouache

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Schilderij 1025
Schilderij

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1069
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, Jos Lussenburg 1087
Schilderij, Jos Lussenburg

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, Madonna met kind 1109
Schilderij, Madonna met kind

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij, B. Brouwer 1095
Schilderij, B. Brouwer

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder, eenden 1116
Jo Schrijnder, eenden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872 1014
Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jan Mankes 1038
Jan Mankes

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
A. van Coehoorn 1084
A. van Coehoorn

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
Schilderij stadsgezicht 1042
Schilderij stadsgezicht

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Van Trirum 1070
Van Trirum

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schilderij, portret man 1159
Schilderij, portret man

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Metsu 1661 1158
Schilderij, Metsu 1661

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij Fritz Gärtner 1190
Schilderij Fritz Gärtner

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Landkaart, Overijssel (Ottens) 1229
Landkaart, Overijssel (Ottens)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schilderij E.C.W. Retzlaff 1201
Schilderij E.C.W. Retzlaff

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd 1194
Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hans van Wijk 1090
Hans van Wijk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Paul Morro 1072
Paul Morro

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ton Schulten, zeefdruk 1245
Ton Schulten, zeefdruk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, gesign. Jan Kruisen 1330
Schilderij, gesign. Jan Kruisen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, havengezicht Evert Moll. 1214
Schilderij, havengezicht Evert Moll.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduidelijk Duitse school 1251
Onduidelijk Duitse school

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Schilderij, Josef Seckel 1163
Schilderij, Josef Seckel

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
P. van den Braken, stilleven 1119
P. van den Braken, stilleven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, landschap 1164
Schilderij, landschap

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bernard Leemker 1037
Bernard Leemker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pendant, portretten 1220
Pendant, portretten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Rudi Lanjouw 1218
Rudi Lanjouw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Georg Fischhof 1203
Schilderij, Georg Fischhof

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Van der Ping 1196
Van der Ping

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Aquarel Roermeester 1073
Aquarel Roermeester

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij stoomboot 1058
Schilderij stoomboot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Weber 1268
Schilderij, Weber

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Fleur Baay 1258
Schilderij, Fleur Baay

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Schilderij, Theodore Paier 1127
Schilderij, Theodore Paier

Resultaat:

185 EUR