Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Puhonny
Resultaat: 1.400 EUR

V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G

Klaas Bernink
Resultaat: 1.340 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G

Klinkenberg, Zeeuws meisje
Resultaat: 1.150 EUR

J.C.K Klinkenberg, Den Haag 1852-1924, Zeeuws meisje met provenance, olieverf op linnen 20x15cm. Cond:G

L. Meyer
Resultaat: 900 EUR

L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G

Groot stilleven, Romeny
Resultaat: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm Cond:G

Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G

Schilderij, Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

C. van de Windt
Resultaat: 600 EUR

Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G

Schilderij H. Breedveld eendenfamillie
Resultaat: 575 EUR

Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Artur Feudel
Resultaat: 550 EUR

Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G

Baykam Bedri, gouache
Resultaat: 550 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Schilderij
Resultaat: 540 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 500 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Schilderij, Jos Lussenburg
Resultaat: 500 EUR

Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G

Schilderij, Madonna met kind
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G

Schilderij, B. Brouwer
Resultaat: 400 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G

Jo Schrijnder, eenden
Resultaat: 400 EUR

Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872
Resultaat: 400 EUR

B.L Hendriks 1872, Barend Leonardus 1830-1899, portret van een heer met ridderorde, mogelijk van adel met prachtige vuurvergulde ovale lijst, olieverf op linnen, in goede staat 77x60cm.

Jan Mankes
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G

A. van Coehoorn
Resultaat: 335 EUR

A. van Coehoorn 19e eeuw, winters landschap met huis en figuren op het ijs, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G

Schilderij stadsgezicht
Resultaat: 330 EUR

Jonin? omstreeks 1930 Franse school, Parijs stadsgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 16x21,7cm. Cond:G

Van Trirum
Resultaat: 325 EUR

J.W van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Schilderij, portret man
Resultaat: 300 EUR

B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Resultaat: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

Schilderij Fritz Gärtner
Resultaat: 275 EUR

Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G

Landkaart, Overijssel (Ottens)
Resultaat: 275 EUR

Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G

Schilderij E.C.W. Retzlaff
Resultaat: 250 EUR

E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.

Hans van Wijk
Resultaat: 250 EUR

Hans van Wijk 1965, 1911-1990, stilleven met slakken boomstronk en insecten, gemengde techniek op papier 20x18,5cm Cond:G

Paul Morro
Resultaat: 250 EUR

Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G

Ton Schulten, zeefdruk
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G

Schilderij, gesign. Jan Kruisen
Resultaat: 250 EUR

Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G

Schilderij, havengezicht Evert Moll.
Resultaat: 250 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G

Onduidelijk Duitse school
Resultaat: 240 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50er jaren Duitse school, abstracte figuratief stilleven met schenkkan, olieverf op linnen 65x60cm Cond:G

Schilderij, Josef Seckel
Resultaat: 230 EUR

Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G

P. van den Braken, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 220 EUR

Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G

Bernard Leemker
Resultaat: 200 EUR

Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G

Pendant, portretten
Resultaat: 200 EUR

Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G

Rudi Lanjouw
Resultaat: 200 EUR

Rudi Lanjouw '96 Beilen 1954, titel: the rooms were too small, 125x150cm. mixed media op linnen, Cond:G

Schilderij, Georg Fischhof
Resultaat: 200 EUR

Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G

Van der Ping
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, Cond:G

Aquarel Roermeester
Resultaat: 200 EUR

G.J Roermeesters 1844-1936, landschap met sloot en roeiboot, aquarel op papier 37x27cm. Cond:G

Schilderij stoomboot
Resultaat: 200 EUR

Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G

Schilderij, Weber
Resultaat: 200 EUR

R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, Fleur Baay
Resultaat: 190 EUR

Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, Theodore Paier
Resultaat: 185 EUR

Theodore Paier 19e eeuw, Duitse school, riviergezicht, titel: parti bei Linz, olieverf op linnen 48x27cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 180 EUR

Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G

Ikoon st. George Griekenland
Resultaat: 180 EUR

Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm

Jos Engbergen dame
Resultaat: 180 EUR

Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G

Schilderij moeder met kind
Resultaat: 175 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G

Klaas Gubbels
Resultaat: 170 EUR

Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G

Geo Poggenbeek gesigneerd
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Landkaart Hamburg, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G

Schilderij naakte dame
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G

Hugo Oehme
Resultaat: 150 EUR

Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G

Winterlandschap, C. Compaan
Resultaat: 150 EUR

Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G

Maria Ruiter de Wit
Resultaat: 150 EUR

Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G

Schilderij J.J Albers
Resultaat: 150 EUR

J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G

Straebel, wildvoorstelling
Resultaat: 150 EUR

Stroebel/Straebel? 19e eeuws, hangend wild haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G

V. Bauffe
Resultaat: 140 EUR

Victor Bauffe 1849-1921, poldergezicht met koeien, gouache op papier 25x20cm. Cond:G

Ongesigneerd, Duitse school
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school, verso Weserufer Kaiserbrücke Bremen, olieverf op linnen 45x40cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G

Schilderij, wintergezicht op dorp
Resultaat: 135 EUR

Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G

A. Stumpff
Resultaat: 130 EUR

A. Stumpff omstreeks 1900, Duitse school, gemberpot met bloem, olieverf op linnen 33x23cm. Cond:G

Schilderij water met brug
Resultaat: 130 EUR

J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G

Landkaart 17e eeuw, Bleau
Resultaat: 130 EUR

Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G

Peter Wehrens
Resultaat: 125 EUR

Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G

Schilderij, W. Raaphorst
Resultaat: 125 EUR

Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G

Schilderij, strandgezicht met vele figuren
Startprijs 125 EUR

Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Resultaat: 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G

Schilderij, A. Martens
Resultaat: 125 EUR

A. Martens omstreeks 1930, zeilboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G

Schilderij met messing lijst
Resultaat: 125 EUR

Deyer, omstreeks 1900, Italiaans landschap in bewerkte messing lijst, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Nico Bruynestein
Resultaat: 120 EUR

Nicolaas Bruynestein omstreeks 1930 1893-1950 stadsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd Kerk Haarlem, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G op sommige plekken verf los en weg.

Jaap van Kregten
Resultaat: 120 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Meijer 1985
Resultaat: 120 EUR

Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G

Schilderij, Ton Ancone, fazanten
Resultaat: 110 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Marie Kelting
Resultaat: 110 EUR

Marie Kelting 1886-1969, vaas met bloemen, olieverf op paneel 70x60cm. Cond:G

Schilderij, naakte dame
Resultaat: 110 EUR

Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G

Empire lijst + gravure
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse vergulde empire lijst met gravure, Willem de eerste, gegraveerd door B. Taurel geschilderd door J.W. Pieneman 42x30cm gravure op papier Cond:G

4 Antieke gravures
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G

Ongesigneerd 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G

Landkaart Friesland, Blaeu
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Resultaat: 100 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

Schilderij Henk Reerink, damesportret
Resultaat: 100 EUR

Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Leo Hofman 51
Resultaat: 100 EUR

Leo Hoffman 51 Duitse school, dorpsgezicht met boer en kruiwagen, olieverf op paneel 55x70cm Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 100 EUR

Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G

Aquarel bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bloemen in de buitenlucht, aquarel op papier 33x42cm. Cond:G

Copie van Gogh
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, landschap naar van Gogh, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Ikoon
Resultaat: 100 EUR

Ikoon, Heilige Johannes de Doper in kameelharen kleed. Late Russische icoon , volkskunst. 31,5x38cm

Schilderij, J, Jansen
Resultaat: 100 EUR

J. Jansen? omstreeks 1900, kasteel met brug. olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Schilderij, havengezicht ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Portret Busse
Resultaat: 100 EUR

Busse, Duitse school, meisjesportret, gemengde techniek op papier, Cond:R 24x20cm.