Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Russische School, winter
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G

Schilderij, moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

2 Zeefdrukken, Peter van den Akker
Resultaat: 30 EUR

Twee werken van Peter van den Akker Amsterdam 1949, titel: Venus e.d 3/5, en titel: diabolo e.d 3/5, zeefdruk op papier 40x31cm Cond:G

Heidegezicht bij avond
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G

P. von Weiler, stilleven
Resultaat: 30 EUR

P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G

Schilderij W. Klein
Resultaat: 25 EUR

W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Jan Hofman 1978
Resultaat: 25 EUR

Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G

Teizo Ogaki
Resultaat: 25 EUR

Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G

Marcel Mouly
Resultaat: 25 EUR

Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G

Ovaal stilleven
Resultaat: 25 EUR

Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G

Schilderij, A. Andrén
Resultaat: 25 EUR

A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G

Schilderij, H. Ness
Resultaat: 25 EUR

Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 20 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Schilderij, landweggetje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Resultaat: 20 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G