Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Gautier, boerderij in de sneeuw
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, winters landschap met boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Boten
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boten voor anker, olieverf op linnen 90x90 cond;G

Bloemen A. Kleinsma
Resultaat: 50 EUR

A Kleinsma, stilleven vaas met bloemen, porselein, olieverf op linnen 42x35cm. Cond:G

J.A. Smit
Resultaat: 50 EUR

Vier x J.A Smit, lithografie '99, tulpen, lithografie op papier 27x27cm.

N. Hoppes, stilleven met fruit
Resultaat: 50 EUR

N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

3 Werken van Theo Goedvriendt
Resultaat: 45 EUR

Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G

Schilderij ca. 1900
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, putti bij wijnranken, olieverf op paneel 52x32cm Cond:G

Damesportret, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Damesportret omstreeks 1850,in vergulde ornamentenlijst(restauraties en inschilderingen) olieverf op linnen, Cond;R

3x Jan Toorop
Resultaat: 45 EUR

Drie reproducties van Jan Toorop, religieuse voorstellingen, reproducties op papier, 23x28cm Cond:G

Ru van Rossum '86
Resultaat: 40 EUR

Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G

Damesportret
Resultaat: 40 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G

Schilderij, portret Saskia
Resultaat: 40 EUR

J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G

Schilderij, stilleven met kraanpot
Resultaat: 40 EUR

Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R

A. Roskam
Resultaat: 40 EUR

A. Roskam, Aris 1947 Utrecht, zeilboten op het IJ, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 40 EUR

J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij, Sven Harald Ahlgren
Resultaat: 40 EUR

Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G

Schilderij, Jan B. Pospisil
Resultaat: 40 EUR

Jan B. Pospisil 1898-1968 Zweedse school, vissersboot in een Fjord, 36x27cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 35 EUR

M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 35 EUR

Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 35 EUR

Twee werken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G

Gouache, CK
Resultaat: 30 EUR

Monogram CK 19e eeuw, herenportret, beschadigd 20x17cm. gouache op papier Cond:R

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 30 EUR

Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G

Schilderij, Alfred Zimmerman
Resultaat: 30 EUR

Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Schilderij, Brandsma
Resultaat: 30 EUR

Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G

Russische School, winter
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G

Schilderij, moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

2 Zeefdrukken, Peter van den Akker
Resultaat: 30 EUR

Twee werken van Peter van den Akker Amsterdam 1949, titel: Venus e.d 3/5, en titel: diabolo e.d 3/5, zeefdruk op papier 40x31cm Cond:G

Heidegezicht bij avond
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G

P. von Weiler, stilleven
Resultaat: 30 EUR

P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G

Schilderij W. Klein
Resultaat: 25 EUR

W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Jan Hofman 1978
Resultaat: 25 EUR

Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G

Teizo Ogaki
Resultaat: 25 EUR

Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G

Marcel Mouly
Resultaat: 25 EUR

Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G

Ovaal stilleven
Resultaat: 25 EUR

Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G

Schilderij, A. Andrén
Resultaat: 25 EUR

A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G

Schilderij, H. Ness
Resultaat: 25 EUR

Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 20 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Schilderij, landweggetje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Resultaat: 20 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G