29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Barend Brouwer 1000
Barend Brouwer
Startprijs 300 EUR
Klinkenberg, Zeeuws meisje 1001
Klinkenberg, Zeeuws meisje

1.150 EUR

Schilderij, Donaldson 1002
Schilderij, Donaldson
Startprijs 3.750 EUR
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1003
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR
Schilderij Jacob Jordaens 1004
Schilderij Jacob Jordaens
Startprijs 6.000 EUR
Schilderij, Jan te Wierik 1005
Schilderij, Jan te Wierik

650 EUR

Schilderij, Karl Wagner 1006
Schilderij, Karl Wagner
Startprijs 600 EUR
Johannes Bosboom met catalogus 1007
Johannes Bosboom met catalogus
Startprijs 2.900 EUR
W. v/d Vliet 1008
W. v/d Vliet
Startprijs 940 EUR
Schilderij vismarkt 1009
Schilderij vismarkt
Startprijs 500 EUR
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie 1010
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie

575 EUR

Schilderij, priester 1011
Schilderij, priester
Startprijs 900 EUR
Schilderij strandgezicht, Lehmann 1013
Schilderij strandgezicht, Lehmann
Startprijs 800 EUR
Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872 1014
Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872

400 EUR

Jan te Wierik 1015
Jan te Wierik

650 EUR

Jan te Wierik 1016
Jan te Wierik

650 EUR

Schilderij van Diggelen 1017
Schilderij van Diggelen
Startprijs 750 EUR
M. Salles 1018
M. Salles
Startprijs 300 EUR
23 mappen met etsen 1019
23 mappen met etsen
Startprijs 2.300 EUR
33 Mappen met etsen 1020
33 Mappen met etsen
Startprijs 3.300 EUR
Klaas Bernink 1021
Klaas Bernink

1.340 EUR

E.J. Ligtelijn 1022
E.J. Ligtelijn
Startprijs 700 EUR
Franse school Etienne Bouille 1023
Franse school Etienne Bouille
Startprijs 300 EUR
Schilderij Charles Kvapil 1024
Schilderij Charles Kvapil
Startprijs 1.000 EUR