Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
483 Resultaten
Kavel: 3

Collier van bloedkoralen

Resultaat: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...


Kavel: 4

Gouden riviere ring met briljant

Resultaat: 750 EUR

Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.


Kavel: 5

Gouden zakhorloge met chatelaine

Startprijs 3.500 EUR

Uniek gouden zakhorloge, Gudin, A.Paris,18e eeuws, Prachtig versierd met emaille portret omlijst met guirlande en strikken, een lunette bezet met diamanten, enkelen ontbreken. Bevestigd aan een gouden...


Kavel: 6

Antieke gouden choker met parels

Startprijs 300 EUR

Bijzondere gouden choker, 750/000, versierd met parels en emaille. Fijn rond Venetiaans collier met enkele pareltjes. In het midden voorzien van een uit krullen gemaakt ornament prachtig versierd met ...


Kavel: 7

Gouden slavenband met briljant

Startprijs 1.300 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....


Kavel: 8

0

Startprijs 1.950 EUR

Prachtige witgouden slavenband, 585/000, met briljant en saffier. Slavenband, 5,5 mm, rechthoekige buis, aan de bovenzijde bezet met 12 saffieren en 11 briljant geslepen diamanten. De zijkant is fraai...


Kavel: 9

Platina Girard Perregaux

Startprijs 1.750 EUR

Prachtig platina dameshorloge, volgezet met diamant. Merk Girard Perregaux, mechanisch. Rond horloge versierd met een band gemaakt uit boogvormige schakels volledig bezet met briljant geslepen diamant...


Kavel: 10

Witgouden choker diamant

Startprijs 750 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met briljant. Zware massieve platte cobraketting met in het midden een V-vorm met daarin een soort slang met 9 briljanten, totaal ca 0,40 crt. De ketting is volledi...


Kavel: 11

Witgouden horloge met briljant

Startprijs 1.000 EUR

Mooi witgouden horloge, 750/000, met briljant. Ovaal dameshorloge, Juvenia mechanisch, met WG strak gematteerde band. Om het horloge zit een rand met zetkastjes met daarin 24 briljanten, totaal ca 0,9...


Kavel: 12

Witgouden armband met briljant

Startprijs 1.000 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...


Kavel: 14

Witgouden broche met parel en diamant

Startprijs 240 EUR

Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.


Kavel: 15

Witgouden ring briljant

Resultaat: 190 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.


Kavel: 26

Gouden choker

Resultaat: 660 EUR

Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...


Kavel: 27

Gouden ring met briljant

Startprijs 200 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.


Kavel: 28

Briljant hanger

Startprijs 400 EUR

Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant 0,42 crt S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte 50 cm. Totaal ca 3,1 gr. In goede staat met certifi...


Kavel: 29

Carrera y Carrera collier met parel

Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...


Kavel: 30

Antieke gouden armband

Resultaat: 800 EUR

Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...


Kavel: 31

Antieke armband met veel diamant

Startprijs 1.250 EUR

Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...


Kavel: 32

Gouden brede armband

Resultaat: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.


Kavel: 33

Gouden dameshorloge

Startprijs 300 EUR

Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.


Kavel: 34

Gouden ring met briljanten

Startprijs 125 EUR

Gouden ring met briljant, 585/000. Bolle ring met ijsmattering versierd met een witgouden krul met bezet met 3 briljanten. Breedte 10 mm, ø 58, ca 4,4 gr.


Kavel: 35

Gouden collier met blauwe hanger

Startprijs 150 EUR

Gouden collier met peervormige hanger met blauw topaas, 585/000. Een fijn gourmet collier met een hanger met een peervormig geslepen blauw topaas, 14x10 mm. Lengte 38 cm. ca. 6,3 gr.


Kavel: 36

Zakje robijnen en saffieren

Resultaat: 150 EUR

Zakje met diverse robijnen en saffieren, cabouchon geslepen, rond en ovaal, totaal 78 crt. Totaal ca 16,5 gr.


Kavel: 51

Collier goud, zilver en diamant

Resultaat: 400 EUR

Uniek antiek collier van goud, zilver en diamanten. Collier gemaakt uit schakels in de vorm van strikjes en ovaaltjes, bezet met veel kleine diamantjes. Breedte 10 mm. Lengte 40 cm. ca 46 gr. In goede...