Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren sieraden, 925/000, een reverclip met krulbewerking, ontworpen door Ans Markus, 23x50mm, en een rechthoekige broche versierd met floraal decor, ontworpen door Jeroen Krabbe, 27x45mm. Tota...

Zilveren broche engel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een engel. Een engel met vergulde vleugels en haar. 7x5 cm. In goede staat

Zilveren ring met carneool 925/000
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.

Zilveren collier 925/000
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier 925/000 met bollletje rondom bezet met zirkoniasteentjes, ca 16,4gr. Lengte 44cm. Nieuw

Lot sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot sieraden bestaande uit een Junghans horloge, oorhangers rode steen, parelcollier en een bijzondere armband merk Briglia

Labradoriet collier
Resultaat: 25 EUR

Collier van labradorietstenen versierd met zilver. Ovaal geslepen labradorieten, 20x15mm, afgewisseld met een klein gefacetteerd maansteentje met een zilveren ovale schakel, 925/000. Lengte 44 cm.

Zilveren armband
Resultaat: 25 EUR

Zilveren armband, 925/000. Dubbele gepunnikte armband, gedraaid met fraai bewerkt bakslot met veiligheid. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm ca 17 gr.

Parelcollier, 333/000
Resultaat: 25 EUR

Collier van kleine biwa parels met 333/000 sluiting. Ovale wat grillige parels, ø 4-5 mm, met ronde bewerkte sluiting. Lengte 50 cm.

Broche met maansteen en onyx
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche, 925/000, met onyx en maansteen. Grote ovale hanger met een plaat onyx, versierd een dame uit zilver die een maansteen vasthoudt. 32x50 mm.ca 15,2 gr.

Zilveren oorstekers
Resultaat: 25 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw

Lot modesieraden
Resultaat: 25 EUR

Groot lot met modesieraden bestaande uit diverse colliers, oorknoppen, armbanden en dergelijke

Zilveren Armband
Resultaat: 25 EUR

Klemarmband zilver, 800/000, Breed model, 28 mm, met getrembleerde bewerking. 65x50 mm. ca 86 gr.

9 Zilveren kinderringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met 9 zilveren kinderringen, 925/000. ca 9 gr.

Drie edelstenen colliers
Resultaat: 20 EUR

Drie edelstenen colliers, bestaande uit een verlopend collier van malachiet, een tijgeroogcollier en een collier van carneool met parel.

Zilver vergulde armband
Resultaat: 20 EUR

Zilver vergulde Frans gourmette armband met karabijnsluiting. Breedte 10 mm, Lengte 20 cm. ca. 9,7 gr. Nieuw

Hanger met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Hanger met grote geslepen barnsteen en een ovaal geslepen kleinere barnsteen. Grote steen mist enkele chips. 9x4,5 cm

Granaatset, hanger oorknoppen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met granaat. Fraaie oorhangers met 2 peervormig gefaceteerde granaten, lengte 21 mm, en een hanger met ovaal gefacetteerde granaat, grootte hanger 12x6 mm.

Zilveren collier
Resultaat: 20 EUR

Zilveren choker, 925/000, prachtig versierd met knopjes en greinen, bezet met 3 ovaal gefacetteerde granaten. Bevestigd aan een ankercollier. Lengte 43 cm. Breedte 18 mm. ca 13,1 gr. Als nieuw

Zilveren broche
Resultaat: 20 EUR

Zilveren broche met markesiet en Onyx. Broche Art Deco-stijl, fraai versierd met markesietstenen en onyx. ca 9,2 gr. 50x24 mm. Ook te gebruiken als hanger. Als nieuw

Zilveren armband
Resultaat: 20 EUR

Fraaie zilveren armband,830/000 met Oosterse afbeelding. Armband met ovale medaillons uit geoxideerd zilver met Oosterse afbeelding. Voorzien van een bakslot. Lengte 18 cm ca. 9,4 gr.

3 Set sieraden, met glas
Resultaat: 15 EUR

3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...

Lot modesieraden
Resultaat: 15 EUR

Lot modesieraden bestaande uit een parelcollier, collier met hanger met glas en diverse hangers.

Chinees kralencollier
Resultaat: 15 EUR

Collier gemaakt van Chinese porseleinen kralen met bijpassende armband. Geknoopt collier met witte kralen met blauwe beschilderingen, ø 15 mm. met onedele sluiting. Met bijpassende armband, kralen ø 1...

Lot diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.