Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier van bloedkoralen
Resultaat: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...

Gouden riviere ring met briljant
Resultaat: 750 EUR

Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.

Gouden zakhorloge met chatelaine
Startprijs 3.500 EUR

Uniek gouden zakhorloge, Gudin, A.Paris,18e eeuws, Prachtig versierd met emaille portret omlijst met guirlande en strikken, een lunette bezet met diamanten, enkelen ontbreken. Bevestigd aan een gouden...

Antieke gouden choker met parels
Startprijs 300 EUR

Bijzondere gouden choker, 750/000, versierd met parels en emaille. Fijn rond Venetiaans collier met enkele pareltjes. In het midden voorzien van een uit krullen gemaakt ornament prachtig versierd met ...

Gouden slavenband met briljant
Startprijs 1.300 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....

0
Startprijs 1.950 EUR

Prachtige witgouden slavenband, 585/000, met briljant en saffier. Slavenband, 5,5 mm, rechthoekige buis, aan de bovenzijde bezet met 12 saffieren en 11 briljant geslepen diamanten. De zijkant is fraai...

Platina Girard Perregaux
Startprijs 1.750 EUR

Prachtig platina dameshorloge, volgezet met diamant. Merk Girard Perregaux, mechanisch. Rond horloge versierd met een band gemaakt uit boogvormige schakels volledig bezet met briljant geslepen diamant...

Witgouden choker diamant
Startprijs 750 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met briljant. Zware massieve platte cobraketting met in het midden een V-vorm met daarin een soort slang met 9 briljanten, totaal ca 0,40 crt. De ketting is volledi...

Witgouden horloge met briljant
Startprijs 1.000 EUR

Mooi witgouden horloge, 750/000, met briljant. Ovaal dameshorloge, Juvenia mechanisch, met WG strak gematteerde band. Om het horloge zit een rand met zetkastjes met daarin 24 briljanten, totaal ca 0,9...

Witgouden armband met briljant
Startprijs 1.000 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...

Witgouden broche met parel en diamant
Startprijs 240 EUR

Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.

Witgouden ring briljant
Resultaat: 190 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.

Gouden choker
Resultaat: 660 EUR

Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...

Gouden ring met briljant
Startprijs 200 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.

Briljant hanger
Startprijs 400 EUR

Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant 0,42 crt S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte 50 cm. Totaal ca 3,1 gr. In goede staat met certifi...

Carrera y Carrera collier met parel
Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...

Antieke gouden armband
Resultaat: 800 EUR

Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...

Antieke armband met veel diamant
Startprijs 1.250 EUR

Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...

Gouden brede armband
Resultaat: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.

Gouden dameshorloge
Startprijs 300 EUR

Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.

Gouden ring met briljanten
Startprijs 125 EUR

Gouden ring met briljant, 585/000. Bolle ring met ijsmattering versierd met een witgouden krul met bezet met 3 briljanten. Breedte 10 mm, ø 58, ca 4,4 gr.

Gouden collier met blauwe hanger
Startprijs 150 EUR

Gouden collier met peervormige hanger met blauw topaas, 585/000. Een fijn gourmet collier met een hanger met een peervormig geslepen blauw topaas, 14x10 mm. Lengte 38 cm. ca. 6,3 gr.

Zakje robijnen en saffieren
Resultaat: 150 EUR

Zakje met diverse robijnen en saffieren, cabouchon geslepen, rond en ovaal, totaal 78 crt. Totaal ca 16,5 gr.

Collier goud, zilver en diamant
Resultaat: 400 EUR

Uniek antiek collier van goud, zilver en diamanten. Collier gemaakt uit schakels in de vorm van strikjes en ovaaltjes, bezet met veel kleine diamantjes. Breedte 10 mm. Lengte 40 cm. ca 46 gr. In goede...

Gouden rouwbroche met parels
Resultaat: 190 EUR

Bijzondere gouden rouwbroche, 585/000, met onyx millifouri en parels. Broche met grote ovale onyx, 41x31mm, ingelegd met kleine bloemetjes uit edelstenen. De gouden rand om onyx is versierd met 4 gou...

Gouden oorstekers met diamant
Startprijs 70 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000. Peervormige opengewerkte oorknoppen met wit- en geelgoud. Bezet met diamant. Grootte 13 mm. ca. 2,6 gr.

Gouden rijring
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 750/000, Riviére model, bezet met drie diamanten. Breedte 3,5 mm. ca. 1,6 gr. ø 55

Gouden ring met tanzaniet en briljant
Resultaat: 700 EUR

Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...

Witgouden ring met briljant en saffier
Resultaat: 450 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000 met briljanten en saffier. Ring met markiesvormige rozet, in het midden voorzien van een blauw saffier met daaromheen een dubbele rand met 24 briljanten, totaal ca. 0...

Manchetknopen + reverspeld
Startprijs 250 EUR

Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...

Witgouden ring met briljant en saffier
Startprijs 475 EUR

Witgouden ring, 750/000, met briljant en saffier. Fantasie entouragering met een staalblauwe korund, variëteit saffier, ø 4,9x7,3 mm. In een entourage van 14 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,...

Kruis platina goud diamant
Startprijs 500 EUR

Mooi antiek kruis, uit platina bezet met diverse roos geslepen diamanten. Met gouden achterzijde. Bevestigd aan een fijn platina ankercollier. Lengte 45 cm. grootte kruis 6x3 cm. ca 11,45 gr.

Witgouden oorbellen met smaragd en briljant
Resultaat: 160 EUR

Witgouden oorbellen met smaragd en briljant, smaragden ø 4mm, en briljanten, totaal ca. 0.55crt, ca. 4,7gr.

Gouden armband met briljant
Startprijs 400 EUR

Gouden klemarmband, 585/000, RG/GG/WG, met briljanten. Armband met drie banen gekleurd goud met aan de uiteinden 2 WG soort hoefijzers bezet met elk 9 briljanten, totaal ca 0.72 crt. ca 13,8 gr. 62x52...

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 90 EUR

Lot ivoren sieraden bestaande uit een broche, een collier met rooshanger en een collier met verlopende ivorenkralen.

Zilveren ring bloedkoraal
Startprijs 40 EUR

Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.

Broche en oorschroeven Japans
Resultaat: 30 EUR

Broche en oorschroeven verguld, versierd met Japanse voostelling, ingelegd met zilver en goud. ø 39-26 mm

Zilveren broche filigrain
Startprijs 60 EUR

Bijzondere zilveren broche, 830/000, met filigrain bewerking. Vermoedelijk een Oosterse broche bestaande uit 2 rondingen versierd met filigrain en voorzien van 2 flexibele hangers van filigrain met pe...

Ketting met amehtyst 925/000
Resultaat: 30 EUR

Ketting, zilver, 925/000, met amehtyst, 15x10mm. ca. 5,0 gr. 45cm lang

Zilveren broche engel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een engel. Een engel met vergulde vleugels en haar. 7x5 cm. In goede staat

Choker en armband zilver
Resultaat: 40 EUR

Choker en armband, 835/000. Verlopende choker met gourmetschakel, 7-10mm, voorzien van een harthanger in het midden met rode steen, 30x35mm. En een gourmetarmband, 8 mm. Lengte 40 cm en 19 cm. Totaal ...

Zilveren oorbellen met amethyst
Resultaat: 35 EUR

Zilveren oorbellen met amethyst, 4,7 gr. 925/000, twee amethysten 15x10mm

Zilveren chatelaine met stempel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren chatelaine met stempel en sleutel, 835/000. Chatelaine van jasseron met schuif, bewerkt met een parelrand en voorzien van een stempel en sleutel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 28 gr. In goe...

Zilveren ring met amethyst
Startprijs 60 EUR

Zilveren ring, 925/000, met amethyst en prasiolith. ca 6,8 gr. ø 58 Nieuw

Akoya parels
Startprijs 150 EUR

Collier van Akoya parels, ø 8 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, met 2 briljanten. Lengte 45 cm. als nieuw.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit een collier van bolletjes, een collier met bewerkte bollen, een bedelarmband met gekleurde bedels en een armband met florale schakels.

Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 150 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met briljant. Oorstekers met een bolletje met daaraan een pegelvormige hanger bezet met 3 kleine briljantjes. Lengte 24 mm. ca 2,8 gr. Nieuw

Witgouden hanger opaal
Resultaat: 100 EUR

Witgouden hanger, 585/000 met blauw opaal (triplet). Een rozethanger met in het midden een ovale blauw opaal met daaromheen een rand met witte steentjes. Grootte hanger 25x14 mm. ca. 2,8 gr. Als nieu...

Witgouden rijring
Resultaat: 400 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met briljanten. Rijring, breedte 2,8 mm, bezet met 9x0.04 crt briljant. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw

Witgouden rijring
Startprijs 150 EUR

Witgouden rivierering, 585/000, met briljant. Witgouden rijring Riviéremodel met 3 zettingen met daarin een bewerkte rand met een briljant, totaal ca 0,06 crt.ø 53 ca. 2,7 gr. Nieuw

Witgouden solitairring
Resultaat: 160 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Ring met zespoots chaton voorzien van briljant geslepen diamant, ca 0,20 crt. ø 59 ca 1,6 gr.

Hanger met opaal
Startprijs 90 EUR

Hanger,375/000 met een opaaltriplette, hartvormig, 15x15mm. ca. 3,1gr. Nieuw

Ring met opaal
Startprijs 150 EUR

Ring, 375/000 met hartvormige triplette opaal, ø ringkop 17x17mm, ø 57. Nieuw

Gouden collier
Startprijs 550 EUR

Gouden collier, 585/000 met bewerking. Gevlochten collier met bollen, versierd met oplegde rondjes en pegels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7-12,5 mm. ca 19,5 gr.

Handgemaakte gouden collier met briljant
Startprijs 475 EUR

Handgemaakte gouden choker, 585/000, met briljant. Ovaal gourmetcollier, 2 mm, met in het midden een boog uit wit- en geelgoud, in het midden bezet met een briljant, 0,05 crt, bevestigd met 2 witgoude...

Ring met blauwe steen
Startprijs 275 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met gouden kop, 585/000 met blauw topaas. Brede zilveren band, 8 mm, met grote roodgouden zetting met een blauw topaas, ø 10 mm. ø 52. ca 11,3 gr.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 100 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet bezet met diamanten, oud slijpsel. ø kop 11 mm. ø 51 ca. 3,5 gr.

Collier van parels en bloedkoraal
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoraal en parels. Lang gedraaid collier met zoetwaterparels, ø 4 mm, en ronde bloedkoralen, ø 5 mm voorzien van double karabijnsluiting. Lengte 74 cm. ca 53 gr.

Gouden collier en hanger met granaat
Resultaat: 120 EUR

Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...

Gouden ring met streepagaat
Startprijs 110 EUR

Gouden ring met streepagaat, 585/000. Gouden ring met grote ronde zetrand met getorste rand bezet met een cabouchon geslepen ronde streepagaat. ø kop van de ring 20 mm. ø 51 ca. 5,8 gr.

Agaatcollier met gouden limoges hanger
Startprijs 200 EUR

Collier van agaatkralen met een gouden limoges hanger, 585/000. Collier met gefacetteerde agaatkralen met een mooie steenrode kleur voorzien van gouden antieke sluiting en een limoges hanger met fraai...

Massieve slavenband met granaat
Startprijs 1.950 EUR

Prachtige gouden slavenband, 750/000, met granaat. Armband met scharnier, volledig bezet met 4 rijen granaten, Breedte 10-24 mm. In het midden van de armband zit een grote rozet bezet met ronde en pee...

Gouden broche met granaten
Startprijs 110 EUR

Gouden broche, 585/000, met granaten. Een bloemvormige broche met een rozet met granaten, versierd met getorste randen en knopjes. ø 25 mm, ca 7,2 gr. Nieuw

Gouden oorknop met granaten
Startprijs 110 EUR

Gouden oorknoppen met granaat, 585/000. Ronde oorknoppen met getorste rand. In het midden bezet met een gefacetteerde granaat. ø oorknop 11 mm. Nieuw

Collier, 3-rij granaat, gouden slot
Startprijs 350 EUR

Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...

Collier en armband van granaat
Resultaat: 90 EUR

Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.

2 Paar gouden oorschroeven
Startprijs 150 EUR

Twee paar gouden oorschroeven, 585/000. Een paar oorschroeven met kleine Zeeuwe knop, ø 8 mm, en een paar oorschroeven met een dubbele rozet met granaten, ø 12 mm. totaal ca. 5,7 gr. In goede staat

Gouden ring agaat
Startprijs 60 EUR

Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.

Collier met zwarte parels met diamanten slot
Startprijs 250 EUR

Collier van zwarte parels met een witgouden sluiting met diamant. Collier van parels afgewisseld met gefacetteerde witgouden bolletjes. Het collier is voorzien van een olijfvormige sluiting bezet met ...

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot ivoren sieraden bestaande uit bewerkte rinkelband, 2 paar rozen oorstekers, 2 bewerkte ringen en 2 colliers.

Zilveren design klemband
Startprijs 30 EUR

Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.

Zilveren ring met carneool 925/000
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.

Modern zilveren collier 925/000
Startprijs 25 EUR

Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm

Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.

Armband zilver Pianegonda
Startprijs 375 EUR

Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.

Zilveren broche diamant
Startprijs 75 EUR

Zilveren broche, 835/000,. Fraaie bloementakjes bezet met 14 diamanten met oud slijpsel. 40x23 mm. ca. 7 gr. in goede staat.

Zilveren broche
Startprijs 30 EUR

Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.

Zilveren horlogeketting met munt
Startprijs 75 EUR

Zilveren horlogeketting met munt, 925/000. Ketting van verlopende gourmetschakels met musketonhaak en onedele kapitolstok. Voorzien van een munt: Huddersfield &District cross country assoc. Gewicht al...

Zilveren horlogeketting
Startprijs 55 EUR

Zilveren horlogeketting, 925/000, Engels. Ketting gemaakt van een verlopende Gourmetschakel met kapitolstok en musketonhaak. Breedte 6-9 mm. Lengte 36 cm. ca. 44 gr.

Armband zilver parels, Pianegonda
Startprijs 300 EUR

Zilveren armband, 925/000, gourmet bezet met parels, waarvan een met gouden rand. Merk Pianegonda. ca. 33 gr. Lengte 19 cm. In goede staat

9 Zilveren kinderringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met 9 zilveren kinderringen, 925/000. ca 9 gr.

Lot barnsteen
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse barnstenen sieraden o.a. drie colliers en een armband. ca 97 gr.

Gouden ring met carneool
Startprijs 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53

Gouden broche met parels
Startprijs 200 EUR

Prachtige gouden broche, 750/000, met parels. Gouden broche in de vorm van een soort tak versierd met cultivé parels. 30x35 mm. In zeer goede staat

Gouden horlogesleutel; pistool
Startprijs 200 EUR

Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een pistool. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Cond.; R-G

Gouden broche met granaat
Startprijs 225 EUR

Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw

Set met granaat
Resultaat: 135 EUR

Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...

Gouden collier met kruis
Resultaat: 160 EUR

Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...

Antieke gouden broche
Startprijs 260 EUR

Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...

Antieke speld met briljant
Startprijs 200 EUR

Antieke gouden kapspeld, 585/000, royaal bezet met diamanten met oudslijpsel. 52x22 mm. In goede staat.

Gouden collier met streekhanger
Resultaat: 70 EUR

Gouden collier, 585/000, met streekhanger met granaat. Collier van ronde ankerschakel voorzien van een ronde hanger met granaat en filigrainbewerking, gemaakt van een sluiting. Voorzien van onedele ve...

Gouden hanger met zegel
Startprijs 100 EUR

Gouden hanger, 585/000, met wapenzegel en medaillon met haar. Hanger in de vorm van een wapen met lagensteen voorzien van een gravure van een anker en een kruis. Aan de achterzijde te openen en voorzi...

Gouden manchetknopen Zeeuwse knop
Resultaat: 250 EUR

Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.

Koraal ketting
Startprijs 225 EUR

Koralen ketting, met tonvormige kralen, 8 mm, lengte 60 cm. ca. 48 gr. Zonder sluiting.

Slavenband en broche
Startprijs 80 EUR

Zilver vergulde slavenband, 925/000, bol model met dopsluiting. ø 6 mm. ca. 14,5 gr. 63x54mm en een onedele broche met imitatie bloedkoraal.

Bloedkoraal broche
Resultaat: 280 EUR

Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G