Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel lepels met emaille
Resultaat: 60 EUR

Kavel met zilver vergulde lepels en taartschep, 925/000, versierd met emaille. Acht lepeltjes met diverse kleuren, Denmark, een zilveren lepeltje met gravure (800/000) en een taartschep met wit emaill...

Zilveren vis opdiencouvert
Resultaat: 60 EUR

Zilveren visopdiencouvert, 835/000. 2-Delig opdiencouvert, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:T: 1929. ca. 200 gr. In goede staat

Chinees zilveren paraplu
Resultaat: 60 EUR

Frame van een Chinese paraplu met zilveren handvat, voorzien van bloembewerking en knop aan het uiteinde. Lengte 102 cm. Cond.: R-G

Zilveren doos
Resultaat: 60 EUR

Fraaie zilveren doos, 835/000, Hollands. Langwerpige doos met mooie ribbewerking aan de bovenzijde en voorzien van een met hout ingelegde binnenkant. Voorzien van scharnier. MT.: Fa. A. Presburg & Zoo...

Kavel plated
Resultaat: 60 EUR

Zeer groot interessant lot plated, 2x bestek in cassette, 2x bonbonniere, 10x oestervorkjes, sieraden, gebaksscheppen, los bestek, en opdienlepels Cond:G

4 Borrelglaasjes met 3 lepeltjes
Resultaat: 60 EUR

Vier zilveren borrelglaasjes, 835/000, met 3 lepeltjes. Vier borrelglaasje, 3 hoge spitse modellen en 1 wat lager breder, met 3 borrellepeltjes, 2 model prinses en 1 model puntfilet. MT.: Koninklijke ...

Zilveren eilepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 eilepel met gecontourneerde gegraveerde steel, 40 gr mr. A Kuylenburg Schoonhoven, jl.:L:1870 oude reparatie 18,5cm.

Zilveren tasbeugel met tas
Resultaat: 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 800/000. Fraaie tasbeugel met verfijnde bloembewerking. Voorzien van rokhaak. Met pijnappels op de klip. Breedte 13 cm. Tas is los bijgevoegd. In goede staat.

7 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Lot met 7 zilveren lepeltjes, 835/000, met een kroontje. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. Eén lepeltje wat afgesleten aan de achterzijde. ca. 72 gr. Lengte 10 cm

Gouden potlood met zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zakpotlood met goud, 585/000 en een zakhorloge. Een potlood met gouden bewerkte doppen, lengte 94 mm, en een witmetalen zakhorloge met een paard, werkend. ø 44 mm.

Twaalf taartvorkjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf taartvorkjes, zes zilver 800/000 en zes pleet. Beiden met fraaie ornament bewerking. Zilveren taartvorkjes hebben een vergulde bak.

6 Art Deco lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Zes zilveren Art Deco lepels, 835/000. Lepels voorzien van een puntbak met een strak gegraveerde steel voorzien van een afgehoekt uiteinde. Lengte 11 cm. M.T.: onleesbaar. ca. 62 gr. In goede staat.

2 Bonbontangen, zilver
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren bonbontangen, 830/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 97 gr. In goede staat.

/.\
Resultaat: 50 EUR

Nautilisschelp op 925/000 zilveren poot met zilveren monturen 7x4x7cm.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 50 EUR

Zilveren fotolijst, Engels 925/000, versierd met o.a. beer, paard, ballon, trein en konijn. 12x15 cm. Breedte lijst 25 mm. MT.: Ari D. Norman, jl.: W 1996. Nieuw

Dupont aansteker
Resultaat: 50 EUR

ST. Dupont aansteker, goudkleur met zwart lak. 60x35x10 mm. voorzien van monogram MS. Vertoont gebruiksporen.

Zilveren kandelaar, 2 vaasjes en eierdop
Resultaat: 50 EUR

Vier delen zilver, bestaande uit een kandelaar, 835/000, gladmodel , ø8x10cm, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: U: 1955, een trompetvormig vaasje met geschulpte rand met getrembleerde rand, ø ...

Zilveren zakmes en borstel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren antiek zakmes en borstel, 835/000. Antiek zakmes met zilveren heft voorzien van zittend figuur met bloembewerking en bewerkt met gravure: 1819 Sijtske Gerlofs Baarda, Lengte 17 cm. En een ova...

12 zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Theelepels met puntbak en een steel met palmet. ca 11 cm. ca. 106 gr. In goede staat.

11 Diverse lepels
Resultaat: 50 EUR

Elf diverse theelepels, 835/000. Zes lepels met Rococo bewerking, twee lepels met krulbewerking en drie lepels met wapens. Lengte 10-11 cm. ca. 102 gr.

Ziveren kinderbeker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kinderbeker met omgeslagen bovenrand, geheel glad en graveerbaar, MT.: Zilverfabriek, Voorschoten, jl.:A:1960 ca. 68 gr. 8xø7cm.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Mooie Jugendstil zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie gecontourneerde lepels met bloemgravures. Voorzien van monogram: H.B. MT.: J.H.Schrijfsma, Sneek. jl.:Z:1909. Lengte 12 cm. ca 90 gr. In...

11 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Elf zilveren lepels, 835/000, Art Deco stijl, met palmetbewerking. 11 cm. ca. 108 gr.

2 Zilveren doosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren doosjes versierd met bewerking. Een ronde poederdoos, 800/000, met Djokja versiering. ø 65 mm. En een klein langwerpig doosje, 835/000, versierd met roosjes, 42x22x14 mm. Totaal ca 85 gr...

Zilveren miniatuur, teckel
Resultaat: 40 EUR

Verzilverd miniatuur van een lange teckel

12 Zilveren theelepels
Resultaat: 40 EUR

Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie lepels met een laat Empire puntsteel en kabelrand en een spitse lepelbak. MT.: Hendrik Matthias Brandt, Amsterdam jl.: E 1839 ca.114,7 gr. één le...

Zilveren miniatuur, Fiat 500
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur auto Fiat 500 met draaiende wielen en chauffeur aan het stuur, Nederlands gekeurd 18gr 1,5cm.

Zilveren compote lepel
Resultaat: 40 EUR

Sierlijke fraai bewerkte zilveren compotelepel, 835/000, Hollands, in doos. Royale compotelepel met prachtige versierde steel en gravering aan de buitenzijde van de bak. MT.: Jacob van Wijk jr. Amste...

Zilveren gesp en reverspeld
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gesp en reverspeld. Gecontourneerde gesp, 835/000, met filigrain en Zeeuwse knop. 12x6cm. En een reverspeld gemaakt van een zilveren kwartje. Enkele gaatjes in de gesp verder in goede staat.

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kinderbeker met omgeslagen bovenrand en filetonderrand, 835/000, bijtdeuk bovenrand, graveerbaar, Mt: W.G Bannink- Haarlem. jl.:X:1932 ca. 56gr. ø6,5x7,5cm.

Benen slacouvert, zilv. stelen
Resultaat: 40 EUR

Benen slacouvert, Frans, met fraaie bewerkte zilveren stelen 950/000 cartouches achterzijde, en monogram 28cm.

Miniatuur vogel met kooi
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi met vogel, 835/000. Zilveren standaard met vogel voorzien van vogelkooi met vogel. 4x4x12 cm. ca 24 gr.

Zilveren miniatuur, riksja
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur Riksja met draaibaar stuur en wielen MT.: B. Peier, Schoonhoven. ca. 30gr. Grootte 4cm.

Zilveren vergulde vork
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilver vergulde vork, Frans 950/000, model hartfilet met fraaie bewerking bij de aanzet van de steel naar de tanden. En voorzien van een wapengravure aan de achterzijde. ca 60 gr Lengte 18 cm...

4 Zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Vier unieke zilveren pasteilepels, 835/000. Lepels met een vrij ronde bak met getorste steel en afgewerkt met een gegraveerd blad. 2x MT.: Fa. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jl.: Q: 1900. en 2x...

Zilveren sierstop
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 sierstop met parelrand en druiventros bekroning met blad, MT.:F.E Held, Amsterdam, ca 1880 11,5cm.

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 30 EUR

Duits 800/000 zilveren ajour hengselmandje met parelrand aan de voet. ca. 46 gr. Grootte 10xø10,5cm. In goede staat

3 Deel zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...

Zilveren trechter en vingerdoekring
Resultaat: 30 EUR

Zilveren trechter en vingerdoekring, 835/000. Miniatuur trechter met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier gravures 3x3cm, en een vingerdoekring versierd met dubbele filetrand. ca. 10 gr. In g...

Zilveren sierkurk
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 sierkurk met dubbele parelrand, als nieuw MT.: S.I.Vet en Zn, Zaandam omstreeks 1920 8,5cm.

Zilveren lepel met kasteel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren gedenklepel, Hollands 835/000. Lepel met een grote ronde bak met afbeelding van een kasteel, "het zegel ter stad Middelburg. Met een dubbel getorste steel bekroond met het wapen van Zeeland e...

Zilveren suikerschep met agaat
Resultaat: 25 EUR

Zilveren suikerschep met agaten steel, 835/000. Een schep met een gegraveerde vleugelbak en getorste steel. Het schepje is gemonteerd op een streepagaten handvat MT.: Niekerk, Schoonhoven Lengte 15 cm...

2 Zilveren vergulde lepels
Resultaat: 25 EUR

Twee zilver vergulde paplepels, 830/000 met afbeeldingen. Op de stelen van de lepels staan een afbeelding van een bokkenrijder en een koning met dienaren. 15 cm. ca 67 gr.

Odeur verstuiver
Resultaat: 25 EUR

Oudeur verstuiver, goudkleurig en gemerkt Brevete S.G.D.G. Patrys Paris France in een 925/000 geribte koker, kleinkeur 6cm.

Kristallen spijkerbol, zilv. montuur
Resultaat: 25 EUR

Geslepen kristallen spijkerbol 4,5øx6cm. met 925/000 zilveren kandelaarmontuur.

Zilveren vork
Resultaat: 25 EUR

Antieke vleesdienvork met ivoor en zilver, Engels. Vleessnijvork met stalen vorkgedeelte, ivoren heft en zilveren bekroning versierd met ramskop en parelrand. MT: Harrison Brothers & Howson- George Ho...

5 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Diverse delen plated, tablet, tabaksdoos, 5 messenleggers etc 5,5-40cm. Cond:G

Kristallen vaas met zilveren rand
Resultaat: 20 EUR

Kristallen vaas met zilveren rand, 925/000, Duits. Kristallen vaas met bolle buik en uitlopende rand met zilveren montuur. Kristal is versierd met kattetongslijpsel. MT.: Karl Chr. Kern, Schwäbisch G...