Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke damesbuste
Startprijs 35 EUR

Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G

Afrikaanse mijnwerker
Startprijs 40 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgestoken figuur, voorstellende een mijnwerker, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 111cm.

Bronzen beeld, vrouw met boek
Startprijs 40 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

Bronzen wandplaquette, L. Ricard
Startprijs 50 EUR

Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G

2 Beelden
Startprijs 50 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G

Figuur, S. Bernardini
Startprijs 50 EUR

Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G

Bronzen paardenhoofden
Startprijs 60 EUR

Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G

2 Beeldjes, mensen bij zuil
Startprijs 60 EUR

Twee antieke compositiemetalen figuren op houten sokkel omstreeks 1880, man en vrouw bij Griekse zuil. 28cm. Cond:G

Bronzen buste, Duitse soldaat
Startprijs 60 EUR

Bronzen buste 21e eeuw, voorstellende een Duitse soldaat op marmeren voet, 20cm in goede staat

Bronzen paard
Startprijs 60 EUR

Bronzen paard 20e eeuw in goede staat 27x32x9cm

Houten figuur
Startprijs 60 EUR

Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G

3 Chinese bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G

Groot Haïtiaans beeld
Startprijs 60 EUR

Zeer groot houtgestoken Haitiaans beeld van een man met een rugzak en sikkel, 20e eeuw 139cm. Cond:G

Bronzen beeldje, man met pijp
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen beeldje op marmeren sokkel :oude reservist met tabakspijp(ongesigneerd) 16cm. Cond:G

Beeld, Janzen, monnik met vrouw
Startprijs 80 EUR

Brons overlay beeld gesigneerd Herman Janzen Diederik, Amsterdam 1923-1998 Almere, voorstellende een monnik rijdend op non, met natuurstenen basement, 22cm Cond:G

Bronzen dame
Startprijs 80 EUR

Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G

Bronzen denker
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, de denker, naar Rodin, in goede staat 25cm.

Bronzen wandplaquette
Startprijs 90 EUR

Antieke bronzen wandplaquette, deels verguld, met schoorsteenveger en hond, tekst op affiche tate pour les Chiens avis chienperdu, omstreeks 1890 in goede staat 16x9x5cm. Cond:G

Houten beeld
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuws, houtgestoken beeld, voorstellende een man met blaasinstrument, Bretons 39cm. Cond:G

3 Bronzen beelden
Startprijs 100 EUR

Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm

Bronzen stier, Art Deco
Startprijs 100 EUR

Bronzen stier op marmeren voet, 21e eeuw, gesigneerd E. Valdez, (marmeren voet gelijmd) 21x30x12cm. Cond:R/G

Terracotta, jongenshoofd
Startprijs 100 EUR

Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.

Bronzen beeld, boedha
Startprijs 100 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G

Beeld
Startprijs 100 EUR

Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.

Bronzen paard
Startprijs 100 EUR

Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.

Samac beeld
Startprijs 120 EUR

Antiek Frans Jugendstil beeld omstreeks 1900 la rose par Guillaume, dame met kleed (compositie metaal) Cond:G

Bronzen man met harp
Startprijs 120 EUR

Grote bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een naakte Griekse man met Lyra 45cm, in goede staat

Bronzen beeldje
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur putti met bijl op rood marmeren voet, omstreeks 1880 14cm. Cond:G

Beeldje, meisje op stoel
Startprijs 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Beeldje, ploegende boer
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G

Beeldje, slijpsteen
Startprijs 125 EUR

Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.

Bronzen zittende pelikaan
Startprijs 130 EUR

Bronzen pelikaan op marmeren voet, 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd Eduard Bertin, in goede staat 30cm

Bronzen vrouw, "Danseuse quatorze ans"
Startprijs 140 EUR

Bronzen danseres op marmeren voet, 21e eeuw naar E. Degas, in goede staat 46cm. Cond:G

Terracotta buste
Startprijs 140 EUR

Antieke Weense Goldscheider (Friedrich Goldscheider) terracotta buste van een meisje, groen/brons gepatineerd, ontwerp van steen nr 2635 65 25/8, in goede staat 41x37x19cm

Groot houten beeld, Oostenrijk
Startprijs 150 EUR

Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.

Arabier met instrumenten
Startprijs 160 EUR

Negentiende eeuws figuur, Arabier met snaarinstrument, 4 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, mooi kwaliteit, in goede staat 50cm.

Verguld bronsje, m
Startprijs 160 EUR

Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G

Bronzen beeldjes
Startprijs 170 EUR

Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G

Bronzen beeld, Chinees met schildpad
Startprijs 175 EUR

Negentiende eeuws Chinees messing beeld voorstellende een oudere Chinese man bij waterkant met ivoren voorwerp in hand, en schildpad aan waterkant, in goede staat 29x21x14cm. Cond;G

Art Deco beeld
Startprijs 180 EUR

Art Deco beeld omstreeks 1930, moeder met kind op marmeren sokkel(compositie metaal) 27x41x10cm. Cond:G

2 Kleine bronzen bustes
Startprijs 180 EUR

Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G

Albasten buste
Startprijs 190 EUR

Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G

Beeld, engel met man
Startprijs 200 EUR

Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G

19e Eeuws Barock snijstuk
Startprijs 200 EUR

Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.

Groot houtgestoken beeld
Startprijs 200 EUR

Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.

Beeld oude arabische man
Startprijs 200 EUR

Antieke Arabische figuur, man met instrument, omstreeks 1890, 2 kleurig gepatineerd, compositie metaal, mooie kwaliteit 60cm. Cond:G

Bronzen beeld
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits bronzen beeld op marmeren sokkel, omstreeks 1920, door Küchler, titel: Veni Vidi Vici(deel degen mist) 38cm Cond:G

Bronzen beeld, boedha
Startprijs 220 EUR

Grote oosterse bronzen boedha op lotusbloem 20e eeuw, restvergulding, 60x18x14 cm.Cond:G