Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot beeld, Maurice le Blanc 5002
Groot beeld, Maurice le Blanc

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Houten Madonna 5008
Houten Madonna

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Houten Barock buste 5016
Houten Barock buste

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Moor 5004
Bronzen beeld, Moor

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen beeld vrouw 5035
Bronzen beeld vrouw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Corpus, 17e-18e eeuw 5001
Corpus, 17e-18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Houten Madonna, 18e eeuw 5019
Houten Madonna, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen beeld man 5031
Bronzen beeld man

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
3 Bronzen nonnetjes 5059
3 Bronzen nonnetjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw met duif 5034
Bronzen vrouw met duif

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen gebonden man 5064
Bronzen gebonden man

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Quang Ying 5101
Bronzen beeld, Quang Ying

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen haas 5053
Bronzen haas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote bronzen leeuw met slang 5040
Grote bronzen leeuw met slang

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen boekensteun, uil 5075
Bronzen boekensteun, uil

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5028
Bronzen figuur

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, man op rots 5020
Bronzen beeld, man op rots

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5043
Bronzen beeld

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen uil op boeken 5072
Bronzen uil op boeken

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Moderne bronzen beeldjes 5066
2 Moderne bronzen beeldjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen eend 5067
Bronzen eend

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen moderne buste vrouw 5036
Bronzen moderne buste vrouw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Buste, Jezus, Beroude 5108
Buste, Jezus, Beroude

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hand met torso, naar Dali 5056
Hand met torso, naar Dali

Resultaat:

80 EUR