29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Houten Boedha beeld Chinees 5000
Houten Boedha beeld Chinees
Startprijs 1.500 EUR
Corpus, 17e-18e eeuw 5001
Corpus, 17e-18e eeuw

350 EUR

Groot beeld, Maurice le Blanc 5002
Groot beeld, Maurice le Blanc

1.500 EUR

2 Bronzen beeldjes, Bergman 5003
2 Bronzen beeldjes, Bergman
Startprijs 550 EUR
Bronzen beeld, Moor 5004
Bronzen beeld, Moor

450 EUR

2 Bronzen beelden, paarden 5005
2 Bronzen beelden, paarden
Startprijs 450 EUR
Groot marmeren buste dame 5006
Groot marmeren buste dame
Startprijs 1.750 EUR
2 Vuurvergulde bronzen kandelaars 5007
2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Startprijs 1.250 EUR
Houten Madonna 5008
Houten Madonna

700 EUR

Bronzen beeld Ferrat 5009
Bronzen beeld Ferrat
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeld, man 5010
Bronzen beeld, man
Startprijs 950 EUR
2 Bronzen fazanten 5011
2 Bronzen fazanten
Startprijs 250 EUR
Terracotta beeld met kind 5012
Terracotta beeld met kind
Startprijs 400 EUR
Terracotta beeld 5013
Terracotta beeld
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld man met mandoline 5014
Bronzen beeld man met mandoline
Startprijs 650 EUR
2x Houten beeld narren 5015
2x Houten beeld narren
Startprijs 750 EUR
Houten Barock buste 5016
Houten Barock buste

500 EUR

Bronzen beeld, zittende vrouw 5017
Bronzen beeld, zittende vrouw
Startprijs 400 EUR
Samac beeld muzikant 5018
Samac beeld muzikant
Startprijs 750 EUR
Houten Madonna, 18e eeuw 5019
Houten Madonna, 18e eeuw

350 EUR

Bronzen beeld, man op rots 5020
Bronzen beeld, man op rots

125 EUR

Houten religieus beeld 5021
Houten religieus beeld
Startprijs 500 EUR
Groot bronzen beeld 5022
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.600 EUR
Beeldje, ploegende boer 5023
Beeldje, ploegende boer
Startprijs 125 EUR