Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden palmier armband
Resultaat: 255 EUR

Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.

Gouden broche met citrien
Startprijs 125 EUR

Gouden broche, 585/000, met citrien. Ovale broche met filigarin bewerkte rand met in het midden een ovaal gefacetteerde citrien. 35x29 mm. ca 11 gr.

Bulgari horloge
Startprijs 1.200 EUR

Bijzonder fraai Bulgari horloge, staal, automatisch. Nr.: AA 44 S. Serienr. D3722. In zeer goede staat. Grootte kast 35X48 mm. Met echtheid-expertise. 18 cm.

Gouden zakhorloge met chatelaine
Startprijs 3.250 EUR

Uniek gouden zakhorloge, Gudin, A.Paris,18e eeuws, Prachtig versierd met emaille portret omlijst met guirlande en strikken, een lunette bezet met diamanten, enkelen ontbreken. Bevestigd aan een gouden...

Zilveren armband filigrain
Startprijs 50 EUR

Oosterse zilveren armband met filigrain en ogen. Klemarmband met fraaie filigrainbewerking met organische vormen en versierd met 2 oogstenen. Breedte 15-30 mm. ø ca 62x52 mm. ca 39 gr.

Zilveren armband barnsteen
Resultaat: 65 EUR

Zilveren armband met barnsteen, 925/000. Brede slavenband, 13-20 mm, met in het midden een grote ovale barnsteen, 28-38 mm. ca 43 gr. ø 56x57 mm. In goede staat.

Oorijzer met gouden gespen
Startprijs 300 EUR

Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...

Gouden collier met breidoppen
Resultaat: 305 EUR

Mooi gouden collier met breidoppen, 585/000. Lang jasseroncollier met schuif en 2 breidoppen in de vorm van laarzen. ca 19 gr. lengte 65 cm. In goede staat.

Hanger GG briljant
Startprijs 500 EUR

Hanger, GG, 585/000, met 16 briljanten in hartvorm gezet. 14x14 mm. Een hanger waarin de briljanten in de vorm van een hart zijn gezet in zetkasten. Totaal 0.50 crt SI. Nieuw!

Gouden ring met diamant
Resultaat: 375 EUR

Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.

.
Startprijs 500 EUR

Grote gouden hanger, 750/000, met briljant en edelsteen. Grote hanger, Jugenstilstijl, met bladbewerkingen iin het midden bezet met een driehoekig geslepen edelsteen geel met paars, met daaronder een ...

Gouden oorknoppen met diamant
Startprijs 75 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met diamant gezet in zilver. Klassieke oorknoppen, soort spiegelchaton met daarin een zetkastje met een diamant. De oorknoppen zijn voorzien van GG pousettes. ø 6.4 mm. ca 2.6 gr

Gouden collier en hanger
Resultaat: 120 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000. Gourmetcollier met grote ovale hanger met zwart en bloembewerking met kleine zaadpareltjes. ( deel van een medaillon) Grootte 40x30 mm. Lengte 38 cm.

Barnsteen halsketting
Startprijs 50 EUR

Collier van barnstenen, verlopend in grootte. Geslepen driehoekige schijven. Lengte 85 cm. ca. 79 gr. Met barnstenen sluiting.

Broche met diamant, veermodel
Startprijs 150 EUR

Veerbroche met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een veer met diverse diamanten. Grootte 19x47 mm. ca. 7,9 gr. In goede staat

Gouden armband breed
Startprijs 2.000 EUR

Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...

Witgouden ring ca 2,5 crt
Resultaat: 4.600 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...

Witgouden ring met briljant
Startprijs 650 EUR

Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58

Gouden armband
Resultaat: 175 EUR

Gouden armband, 585/000. Gouden bolgourmet armband, 4 mm, met bakslot en veiligheid. ca 11,5 gr. Lengte 20 cm.

Gouden koningscollier
Resultaat: 430 EUR

Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm

Gouden armband met briljant
Resultaat: 500 EUR

Mooie gouden armband, 585/000, met briljanten. Platte gevlochten armband, breedte 8,5 mm, met een fraaie versiering met goud en 5 briljanten aan de sluiting. ca 24 gr. Lengte 18 cm. Tevens voorzien va...

Gouden fantasie armband
Resultaat: 520 EUR

Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat

Slavenband met diamant
Resultaat: 1.250 EUR

Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...

Antieke ring met smaragd
Startprijs 925 EUR

Prachtige gouden antieke ring, 750/000, met emaille, diamant en smaragd. Gouden ring met grote ovaal gevormde kop, versierd met blauw emaille, opgelegd met goud bezet met diamanten en een smaragd. De ...