Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie bureau met vitrineopzet
Resultaat: 300 EUR

Rijke antieke Louis Philippe schrijf vitrinekast omstreeks 1870, 2 delig met schrijflades, uitschuifbaar met veel snijwerk in goede staat. 205x110x59cm. Cond:G

Barok secretaire
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige gerestaureerde 18e eeuwse Duitse wortelnoten secretaire met bandintarsia, en andere houtsoorten ingelegd, in goede staat 108x62x130cm.

Duits pronkdressoir met klep
Resultaat: 450 EUR

Monumentale Duitse Neo Renaissance dressoir, gedateerd 1915, met lades, deuren, opklapbaar deksel met vakverdeling. Groot zwaar imposant, rijkelijk gestoken panelen en zijkanten, met tekst. Uniek meub...

2 Italiaanse barok stoelen
Resultaat: 750 EUR

Twee antieke Italiaanse Renaissance Sgabello stoelen, handgestoken, met putti. 18e-19e eeuws. 136x53x40cm. Cond:G

Hollandse kabinet kast
Startprijs 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G

Kersen biedermeier secretaire
Resultaat: 450 EUR

Duitse kersenhoutfineer op vurenhouten biedermeier secretaire, omstreeks 1820 met lade boven koplijst (mooi binnenwerk) lades en intarsia mahoniehout, in zeer goede originele staat, sleutelplaat mist....

Mahoniehouten kabinet
Startprijs 1.900 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.

Poortkast, 17e-18e eeuw
Resultaat: 540 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance poortkast met leeuwenkoppen. Origineel slot, staande op bolpoten. 163x67x215cm. Cond:G

Bretonse buffetkast
Startprijs 800 EUR

Negentiende eeuwse Brentonse houtgestoken kast, 2 delig met prachtig snijwerk, 2 poppen, origineel beslag, sloten en sleutels, 2 delig, kastanjehout, figuratieve voorstellingen, in zeer goede staat, 2...

Mahonie barok secretaire
Startprijs 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...

Hollands mahonie kabinet
Startprijs 800 EUR

Mooi klein 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet, mooi snijwerk en bronzen antiek beslag, vergulde messing versieringen, lichte fineerschades. 226x156x60cm. Cond:R/G

2 Grote armstoelen met snijwerk
Resultaat: 475 EUR

Twee antieke rijkgestoken eikenhouten franse armleunstoelen omstreeks 1880, recentelijk professioneel gerestaureerd, en nieuw gestoffeerd. 193x70x67cm. Cond:G

Kersen hoekkast
Startprijs 300 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G

Poortkast eiken, 1880
Resultaat: 400 EUR

Antieke eikenhouten Renaissance stijl 1 deurs poortkast. Volle Corintische zuilen, snijwerk en cherubijnkoppen. Omstreeks 1880, in goede staat. 174x60x100cm.

Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G

Vitrine met intarsia, 19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G

Ingelegde poudreuse
Resultaat: 375 EUR

Antieke Franse poudreuse, 19e eeuws met florale intarsia rondom, bronzen monturen en lijsten, in goede originele staat. 74x58x46cm.Cond:G

Televisie meubel
Startprijs 380 EUR

Modern wit gelakt televisiemeubel, design Munari. 2e helft 20e eeuw in goede staat. 40x50x150cm.

Wortelnoten linnenpers
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse Barok linnenpers, wortelnoten op eiken, omstreeks 1760 met lade(lichte beschadigingen) 200x80x55cm. Cond;G

Eikenhouten Louis Quinze secretaire
Startprijs 800 EUR

Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 125x165x125cm, omstreeks 1780

Eiken commode
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barokcommode, Louis Quinze met snijwerk en origineel brinzen beslag(sloten 19e eeuw) Cond:G 85x52x96cm.

Hollandse wortelnoten commode
Resultaat: 1.200 EUR

Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.

Vitrinekast Louis Philippe
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke mahoniehouten Louis Phillipe vitrinekast, omstreeks 1870 met ladem uitneembaar en in goede staat 220x110x50cm. Cond:G

Palisander met notenhout poudreuse
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse palisander met rozenhouten gefineerde poudreuse(intarsia) met lades en opklabbare spiegel omstreeks 1880 Louis Quinze stijl met bronzen pootuiteinden(lichte fineerschade) 73x76x45cm...