Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Wiersma, Drachten
Resultaat: 1.100 EUR

Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G

Schilderij, dame van adel
Resultaat: 950 EUR

ANO DOINI M.D.C II (1610), portret van een edele dame, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G

Dupont, Cohiba set
Resultaat: 430 EUR

Dupont Cohiba set bestaande uit een dasklem en manchetknopen, Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm. En een aa...

Spiesbok gewei
Resultaat: 80 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Diverse etsen, Wiersma
Resultaat: 450 EUR

Lot diverse werken Ids Wiersma 1878-1965 Dokkum, 2x ets 6x zwarte inkt(1 werk lichte vochtschade) 10-20cm. Cond:G

Antieke ovale spiegel
Resultaat: 55 EUR

Antieke spiegel met kroon, omstreeks 1880 in goede staat

Schilderij, avond
Resultaat: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G

Schilderij, figuren bij waterval
Resultaat: 3.250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 120 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een brede slavenband, 25 mm, met bewerking aan de bovenzijde, twee manchetknopen met ruiter te paard, vijf zilveren knopen, ø 14 mm, een sluiting, twee knoppen en ...

Zilveren naainecessaire-combinatie
Resultaat: 500 EUR

Bijzondere zilveren naainecessaire-combinatie, 835/000, opgebouwd uit een naaldenkoker, een priem, een talkdoosje met strooigaatje uit 2 delen met vergulde binnenzijde. Voorzien van een golvend decor ...

Lang gouden collier
Resultaat: 255 EUR

Lang gouden collier, 585/000. Collier met een vierkante palmier schakel, ø 1,9 mm. ca. 16 gr. Lengte 82 cm.

3 Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G

2 Japanse vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.

2 Glazen vazen, Jan Exnar / Kosta Boda
Resultaat: 50 EUR

Twee designglazen bolvazen, 1x groen, 1x gewolkt, beide in goede staat en gemerkt.

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 135 EUR

Finse glazen vogel, parelduiker. O. Toikka 2e helft 20e eeuw. 11,5x17x7cm. Cond:G

Kavel met zilveren munten
Resultaat: 285 EUR

Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...

Huisaltaar ca. 1880
Resultaat: 55 EUR

Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.

Schrijfkistje
Resultaat: 80 EUR

Antiek notenhouten bureau inkstel met 2 flacons en 3 pennen, 2 met 14 karaat gouden vulpen tip, 17x27x17cm. Cond;R/G

4 Zeldzame brillenkokers en losse bril
Resultaat: 190 EUR

Vier antieke zeldzame brillenkokers en 1 losse bril(verzilverd) 19e eeuws. Cond:G

Tag heuer horloge
Resultaat: 170 EUR

Tag Heuer horloge, staal 200 professional, met groene leren band en klip. Nr.: G47112. In originele doos.

Zegelring met zwarte steen
Resultaat: 170 EUR

Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes

Lot brillen o.a. zilver en goud, 7x
Resultaat: 190 EUR

Lot brillen met zilver en goud, Vier brillen met zilveren montuur en drie brillen met gouden montuur. Allen antiek

Zilveren gourmetarmband
Resultaat: 55 EUR

Zilveren Gourmetarmband, 925/000 . Armband bol model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 11 mm, lengte 22 cm. Voorzien van veiligheid. In goede staat.