Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G
ANO DOINI M.D.C II (1610), portret van een edele dame, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Dupont Cohiba set bestaande uit een dasklem en manchetknopen, Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm. En een aa...
Lot diverse werken Ids Wiersma 1878-1965 Dokkum, 2x ets 6x zwarte inkt(1 werk lichte vochtschade) 10-20cm. Cond:G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een brede slavenband, 25 mm, met bewerking aan de bovenzijde, twee manchetknopen met ruiter te paard, vijf zilveren knopen, ø 14 mm, een sluiting, twee knoppen en ...
Bijzondere zilveren naainecessaire-combinatie, 835/000, opgebouwd uit een naaldenkoker, een priem, een talkdoosje met strooigaatje uit 2 delen met vergulde binnenzijde. Voorzien van een golvend decor ...
Lang gouden collier, 585/000. Collier met een vierkante palmier schakel, ø 1,9 mm. ca. 16 gr. Lengte 82 cm.
Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G
Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.
Twee designglazen bolvazen, 1x groen, 1x gewolkt, beide in goede staat en gemerkt.
Finse glazen vogel, parelduiker. O. Toikka 2e helft 20e eeuw. 11,5x17x7cm. Cond:G
Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...
Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.
Antiek notenhouten bureau inkstel met 2 flacons en 3 pennen, 2 met 14 karaat gouden vulpen tip, 17x27x17cm. Cond;R/G
Vier antieke zeldzame brillenkokers en 1 losse bril(verzilverd) 19e eeuws. Cond:G
Tag Heuer horloge, staal 200 professional, met groene leren band en klip. Nr.: G47112. In originele doos.
Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes
Lot brillen met zilver en goud, Vier brillen met zilveren montuur en drie brillen met gouden montuur. Allen antiek
Zilveren Gourmetarmband, 925/000 . Armband bol model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 11 mm, lengte 22 cm. Voorzien van veiligheid. In goede staat.
Maurice Lacroix horloge, dames model staal met vergulde bewerking. ø kast 26 mm. Lengte 17 cm. In goede staat. In doos met certificaat.
Lot ivoren sieraden bestaande uit 2 kettingen, een ring uit ivoor en een zilveren ring met ivoor.
Sieradenset met jade bestaande uit een choker met jade en parels, een armband met schakels met uitgesneden jade stenen en een ring met jade en parel. Alles gemaakt uit geelmetaal.
Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.
Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm
Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G
Twaalf delen antiek Jugendstil keramiek, rijst en suiker voorraadpot, tablets etc. Omstreeks 1900, haarscheur mogelijk, 10-28cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse Hollandse Delfts keramieken dekselvaas met landschapsdecor, gemerkt met bijl of steelpan, beschadigingen, 37cm. Cond;M/R
Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Oud Perzisch kleed, pastelkleurig roze-blauw en grijs met floraal decor. 152x206cm. Cond:G
Twee antieke Indonesische geweven kleden, zogenoemde Ikkat, 1e helft 20e eeuw 184x126 en 245x91cm. Cond:G
Zeldzame antieke mahoniehouten inklapbare bibliotheektrap in kokervorm(1 tree gebroken) 240cm. Cond;R/G
Zeldzame 19e eeuwse Pianokruk in oestervorm(zitvlak in vorm van schelp) originele beschildering, parelmoer met groen, minimale randschade. 63x46x44cm. Cond:G
Zilveren (999/000) munt van 5 Mark 1955, Friedrich von Schiller, "Zum 150. Todestag".
Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G
Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.
Drie delen antiek, naaiset in casette, vergulde houder, bewerkte chatelaine.
Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G
Franse houtgestoken kwikbarometer, 18e eeuw met originele vergulding en beschildering. 105cm. Cond:R/G
Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G
H. Van Doornik 1917 (heertje) 1880-1936, Hollandse school, koe in stal, olieverf op linnen, 38x29cm. Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw landschap met figuren, bijbelse voorstelling Agnus dei(sterk vervuild) olieverf op linnen. 100x75cm.Cond:G