Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij A. de Roo
Resultaat: 350 EUR

A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Wim Bos
Startprijs 250 EUR

Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G

Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR

Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G

Berken commode
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G

Schilderij, vissers
Startprijs 340 EUR

A. Bonnhorst omstreeks 1880 Duitse school, bomschuiten met vissersvolk op het strand. olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G

Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

Mahonie klapbuffet
Startprijs 350 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Hertenvanger
Startprijs 80 EUR

Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.

Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR

H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Wessels, stalinterieur
Resultaat: 100 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G

Kapmes
Resultaat: 40 EUR

Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.

Schilderij, Helfrich, eenden
Resultaat: 600 EUR

Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.

Brieven-opbergkast
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.

4 Engelse stoelen Victoriaans
Startprijs 500 EUR

Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.

11 Diverse brillen
Resultaat: 130 EUR

Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G

Schilderij, priester
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.

Mahonietafel met wangen
Startprijs 150 EUR

Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G

Ivoren parasolgreep
Startprijs 110 EUR

Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G

Samovar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

B. Brugman, bomen bij boerderij
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G

Bavaria servies
Startprijs 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Zilveren dubbele fotolijst
Resultaat: 70 EUR

Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.