Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
289 Resultaten
Kavel: 4024

Vitrine met intarsia, 19e eeuw

Resultaat: 390 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G


Kavel: 4023

Snijwerk tafel adelaar

Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G


Kavel: 4022

Poortkast eiken, 1880

Resultaat: 400 EUR

Antieke eikenhouten Renaissance stijl 1 deurs poortkast. Volle Corintische zuilen, snijwerk en cherubijnkoppen. Omstreeks 1880, in goede staat. 174x60x100cm.


Kavel: 4021

Kersen hoekkast

Startprijs 300 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G


Kavel: 4020

Hoekkast met intarsia

Resultaat: 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse 2-delige intarsia hoekkast met vitrine. florale intarsia, minimale fineerschade 188x74x50cm. Cond:R/G


Kavel: 4019

2 Grote armstoelen met snijwerk

Resultaat: 475 EUR

Twee antieke rijkgestoken eikenhouten franse armleunstoelen omstreeks 1880, recentelijk professioneel gerestaureerd, en nieuw gestoffeerd. 193x70x67cm. Cond:G


Kavel: 4018

Hollands mahonie kabinet

Startprijs 800 EUR

Mooi klein 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet, mooi snijwerk en bronzen antiek beslag, vergulde messing versieringen, lichte fineerschades. 226x156x60cm. Cond:R/G


Kavel: 4017

Mahonie barok secretaire

Startprijs 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...


Kavel: 4016

Bretonse buffetkast

Startprijs 800 EUR

Negentiende eeuwse Brentonse houtgestoken kast, 2 delig met prachtig snijwerk, 2 poppen, origineel beslag, sloten en sleutels, 2 delig, kastanjehout, figuratieve voorstellingen, in zeer goede staat, 2...


Kavel: 4015

Ingelegde tafel

Resultaat: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire tafel, met inlegwerk, intarsia en floraal en vogelvoorstelling(fineerschade) 77x108øcm. Cond:R


Kavel: 4014

Empire commode met marmeren blad

Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...


Kavel: 4013

Poortkast, 17e-18e eeuw

Resultaat: 540 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance poortkast met leeuwenkoppen. Origineel slot, staande op bolpoten. 163x67x215cm. Cond:G


Kavel: 4012

Mahoniehouten kabinet

Startprijs 1.900 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.


Kavel: 4011

Wortelnoten kabinet

Startprijs 1.800 EUR

Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G


Kavel: 4010

Noten orgelgebogen kabinet

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...


Kavel: 4009

Kersen biedermeier secretaire

Resultaat: 450 EUR

Duitse kersenhoutfineer op vurenhouten biedermeier secretaire, omstreeks 1820 met lade boven koplijst (mooi binnenwerk) lades en intarsia mahoniehout, in zeer goede originele staat, sleutelplaat mist....


Kavel: 4008

Hollandse kabinet kast

Startprijs 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G


Kavel: 4007

2 Italiaanse barok stoelen

Resultaat: 750 EUR

Twee antieke Italiaanse Renaissance Sgabello stoelen, handgestoken, met putti. 18e-19e eeuws. 136x53x40cm. Cond:G


Kavel: 4006

Mahonie chaise longe

Resultaat: 650 EUR

Prachtige recent gerestaureerde mahoniehouten empire Chaise longe met parelrand, omstreeks 1830, met gave zilver/blauwe stoffering 99x185x62cm. Cond:G


Kavel: 4005

Mahonie 4-laden commode

Resultaat: 1.000 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.


Kavel: 4004

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën

Resultaat: 1.500 EUR

Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G


Kavel: 4003

Duits pronkdressoir met klep

Resultaat: 450 EUR

Monumentale Duitse Neo Renaissance dressoir, gedateerd 1915, met lades, deuren, opklapbaar deksel met vakverdeling. Groot zwaar imposant, rijkelijk gestoken panelen en zijkanten, met tekst. Uniek meub...


Kavel: 4002

Barok secretaire

Startprijs 2.500 EUR

Prachtige gerestaureerde 18e eeuwse Duitse wortelnoten secretaire met bandintarsia, en andere houtsoorten ingelegd, in goede staat 108x62x130cm.


Kavel: 4001

Mahonie bureau met vitrineopzet

Resultaat: 300 EUR

Rijke antieke Louis Philippe schrijf vitrinekast omstreeks 1870, 2 delig met schrijflades, uitschuifbaar met veel snijwerk in goede staat. 205x110x59cm. Cond:G