Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vitrine met intarsia, 19e eeuw 4024
Vitrine met intarsia, 19e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Snijwerk tafel adelaar 4023
Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Poortkast eiken, 1880 4022
Poortkast eiken, 1880

Resultaat:

400 EUR

Kersen hoekkast 4021
Kersen hoekkast
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Hoekkast met intarsia 4020
Hoekkast met intarsia

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2 Grote armstoelen met snijwerk 4019
2 Grote armstoelen met snijwerk

Resultaat:

475 EUR

Hollands mahonie kabinet 4018
Hollands mahonie kabinet
Startprijs 800 EUR
Mahonie barok secretaire 4017
Mahonie barok secretaire
Startprijs 1.100 EUR
Bretonse buffetkast 4016
Bretonse buffetkast
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Ingelegde tafel 4015
Ingelegde tafel

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Empire commode met marmeren blad 4014
Empire commode met marmeren blad

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Poortkast, 17e-18e eeuw 4013
Poortkast, 17e-18e eeuw

Resultaat:

540 EUR

Mahoniehouten kabinet 4012
Mahoniehouten kabinet
Startprijs 1.900 EUR
Wortelnoten kabinet 4011
Wortelnoten kabinet
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Noten orgelgebogen kabinet 4010
Noten orgelgebogen kabinet

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Kersen biedermeier secretaire 4009
Kersen biedermeier secretaire

Resultaat:

450 EUR

Hollandse kabinet kast 4008
Hollandse kabinet kast
Startprijs 700 EUR
Verkocht
2 Italiaanse barok stoelen 4007
2 Italiaanse barok stoelen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Mahonie chaise longe 4006
Mahonie chaise longe

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Mahonie 4-laden commode 4005
Mahonie 4-laden commode

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën 4004
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Duits pronkdressoir met klep 4003
Duits pronkdressoir met klep

Resultaat:

450 EUR

Barok secretaire 4002
Barok secretaire
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Mahonie bureau met vitrineopzet 4001
Mahonie bureau met vitrineopzet

Resultaat:

300 EUR