Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

Spiegel
Startprijs 20 EUR

Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.

Butlertray
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G

Pianokruk
Startprijs 35 EUR

Antieke zwarte Louis philippe pianokruk, in goede staat 55x36øcm.

Displaytafel
Startprijs 40 EUR

In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G

Eiken wandvitrine
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse barokstijl eikenhouten wandvitrine, omstreeks 1900 88x85x22cm. Cond:G

Engelse etagere tafel
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G

Halve maantafel
Startprijs 40 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G

Iepenhouten kinderstoel
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G

Kapspiegel
Startprijs 40 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

Theetafel
Startprijs 50 EUR

Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm

Spiegel goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G

Mahonie art deco tafel
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten cafe tafel omstreeks 1920 Duitsland met mahonieblad, in goede staat 72x85ø Cond:G

mahonie louis phillip tafel
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G

2 Oosterse tafels
Startprijs 50 EUR

Twee maal antieke Oosterse tafels 1e helft 20e eeuw met koperdraad en parelmoerinleg, stukjes parelmoer missen. 51x32x22cm. 57x32x22cm. Cond:R/G

Biedermeier stoel
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten gestoken stoel op wieltjes, in goede staat 98x50x60cm. Cond:G

Chinese plantentafel
Startprijs 50 EUR

Teakhouten Chinese plantentafel, 20e eeuw 92x45x44cm. Cond:G

Teakhouten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.

Noten Louis Phillipe tafel
Startprijs 60 EUR

Antieke Notenhouten Louis Philippe tafel omstreeks 1970, in goede staat 72x104x75cm. Cond:G

Engelse speeltafel
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G

Driehoeksstoeltje
Startprijs 60 EUR

Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G

Eiken bordenrek
Startprijs 60 EUR

Groot antiek eikenhouten bordenrek met leeuwenkoppen omstreeks 1900 in goede staat 105x74x11cm. Cond:G

Hoektafeltje, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R

Schommelbed
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.