Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen kraankan
Startprijs 20 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R

Engelse mahonie kapspiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

Lot divers
Startprijs 20 EUR

Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G

Barometer, 80-er jaren
Startprijs 20 EUR

Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm

Kruisbeeld, bisquit porselein
Startprijs 20 EUR

Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G

2 Penningen Begeer
Startprijs 20 EUR

Twee penningen in doos van Begeer Voorschoten voor 25 jaar trouwe dienst ø8cm. en ø5cm. Cond.: G. Tevens een set met 5 munten "Sail 95", 1x een munt van 10 euro 1996, 1x 5 euro 1996, 1x munt Rotterdam...

3 Vooroorlogse poppenmeubels
Startprijs 20 EUR

Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

Spiegel
Startprijs 20 EUR

Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.

6 borrelglaasjes en 6 theeglazen
Startprijs 20 EUR

Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G

Glazen vaas
Startprijs 20 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

Tegeltableau
Startprijs 20 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G

7 Delen Delft
Startprijs 20 EUR

Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G

3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR

Driemaal antiek porselein, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G

Delfts polychroom kaststel
Startprijs 20 EUR

Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.

Kaststel, Kang Xi-kleurig
Startprijs 20 EUR

Driedelig Chinees porseleinen kaststel in Kang Xy stijl, in goede staat 26-31cm.

Parelcollier
Startprijs 25 EUR

Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw

Broche geelmetaal
Startprijs 25 EUR

Amerikaans modesieraad: een ronde broche uit geelmetaal. Signed Roger TM. Grootte ø 52 mm.

Broche geelmetaal met camee.
Startprijs 25 EUR

Amerikaans modesieraad: Een geelmetalen broche met uitgewerkte rand. In het midden voorzien van een wit groene camee met dubbel hoofd. Grootte 38x38 mm.

Lot met o.a. kralen
Startprijs 25 EUR

Lot met diverse sieraden bestaande uit 4 kralen snoeren en een lang collier en een collier met filigrainachtige hanger.

Goud op zilveren staafbroche met blauwe steen
Startprijs 25 EUR

Goud op zilveren staafbroche, 835/000, met blauwe steen. Langwerpige broche met in het midden een ovaal gefacetteerde blauwe steen. 70x13mm. Met kanonsluiting. In goede staat.

Zilveren ring met stenen
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 800/000, met bauwe en witte stenen. Zilveren slagring met markiesgeslepen blauwe stenen en 3 rond gefacetteerde zirconia's. ø 58

2 Paar zilveren oorhangers
Startprijs 25 EUR

Twee paar oorhangers, zilver 925/000. Brisures met daaraan een kegelvormige hanger met bewerking en een paar met een organische langwerpige vorm. Lengte 40-45 mm.