Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mozaik, Maria met kind
Startprijs 10 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.

Zilveren vorkje
Startprijs 15 EUR

Zilveren vorkje, 835/000, Hollands. Vier-tands vorkje met gecontourneerde steel versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. MT.: onleesbaar jl.: 1860. Lengte 13,5 cm. ca. 14 gr. In goede staat.

Zilveren cijfers + flacon
Startprijs 15 EUR

Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G

Twee koralenkettingen
Startprijs 15 EUR

Twee collier van koraal. Een collier met bloedkoralen takjes, 6-34 mm, wat gevlekt, met onedele sluiting. Lengte 54 cm. En een collier van wit/roze koraal met takjes, 5-48 mm, lengte 50 cm, met onedel...

Israelische ets
Startprijs 15 EUR

Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 15 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)

2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 15 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 15 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Munten/Postzegelset Vaticaan 2000 (misslag)
Startprijs 15 EUR

Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.

Set antieke benen dominostenen
Startprijs 15 EUR

Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.

Klokje Dom te köln
Startprijs 15 EUR

Antieke Duitse Jugendstil wekker met Kölner Dom (gebarsten) functies niet getest! 22cm. Cond:R

2 Gemberpotten
Startprijs 15 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G

5 Delen Fürstenberg porselein
Startprijs 15 EUR

Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G

Broche geelmetaal
Startprijs 20 EUR

Amerikaans modesieraad: een broche in de vorm van een bloem uit geel metaal met rode en groene bewerking. Signed ART. Grootte ø 60 mm

Koralen collier
Startprijs 20 EUR

Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.

Broche
Startprijs 20 EUR

Amerikaans modesieraad: Prachtige broche met hoofd van een dame, versierd met witte en zwarte stenen, onedel. Grootte 60x35 mm. Signed: Mary Ellen Cinti.

Zilveren ring met parelmoer
Startprijs 20 EUR

Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.

Zilveren cameehanger
Startprijs 20 EUR

Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.

Divers plated
Startprijs 20 EUR

Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.

Zilveren ring met koraal
Startprijs 20 EUR

Zilveren ring, 835/000, met koraal. Rozetring, ø 18 mm, met een rand gemaakt uit knopen bezet met een koraal en voorzien van een bewerkte band. ø 51 ca 3,8 gr.

Zilveren ring paarse steen
Startprijs 20 EUR

Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.

Lot sieraden met snijwerk
Startprijs 20 EUR

Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 20 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 20 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G