Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mozaik, Maria met kind 2354
Mozaik, Maria met kind
Startprijs 10 EUR
Zilveren vorkje 767
Zilveren vorkje
Startprijs 15 EUR
Zilveren cijfers + flacon 849
Zilveren cijfers + flacon
Startprijs 15 EUR
Twee koralenkettingen 874
Twee koralenkettingen
Startprijs 15 EUR
Israelische ets 1510
Israelische ets
Startprijs 15 EUR
2 Dekseldoosjes 2453
2 Dekseldoosjes
Startprijs 15 EUR
2 Duitse antiquarische illustraties 2468
2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 15 EUR
Parfum Van Cleef & Arpels 2511
Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 15 EUR
Munten/Postzegelset Vaticaan 2000 (misslag) 2708
Munten/Postzegelset Vaticaan 2000 (misslag)
Startprijs 15 EUR
Set antieke benen dominostenen 3082
Set antieke benen dominostenen
Startprijs 15 EUR
Klokje Dom te köln 3603
Klokje Dom te köln
Startprijs 15 EUR
2 Gemberpotten 6374
2 Gemberpotten
Startprijs 15 EUR
5 Delen Fürstenberg porselein 6381
5 Delen Fürstenberg porselein
Startprijs 15 EUR
Broche geelmetaal 112
Broche geelmetaal
Startprijs 20 EUR
Koralen collier 286
Koralen collier
Startprijs 20 EUR
Broche 362
Broche
Startprijs 20 EUR
Zilveren ring met parelmoer 455
Zilveren ring met parelmoer
Startprijs 20 EUR
Zilveren cameehanger 529
Zilveren cameehanger
Startprijs 20 EUR
Divers plated 600
Divers plated
Startprijs 20 EUR
Zilveren ring met koraal 737
Zilveren ring met koraal
Startprijs 20 EUR
Zilveren ring paarse steen 802
Zilveren ring paarse steen
Startprijs 20 EUR
Lot sieraden met snijwerk 868
Lot sieraden met snijwerk
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Helmut Grundner 1544
Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 20 EUR
7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart 1562
7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 20 EUR