Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans kastje 4053
Frans kastje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken kabinet kast 4082
Eiken kabinet kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kist met 3 sloten 4089
Kist met 3 sloten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eethoek met 6 stoelen 4222
Eethoek met 6 stoelen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vitrine met intarsia, 19e eeuw 4024
Vitrine met intarsia, 19e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Ovaal tafeltje met ster 4064
Ovaal tafeltje met ster

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Ingelegde poudreuse 4025
Ingelegde poudreuse

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk 4045
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Notenhouten 2deurskast 4036
Notenhouten 2deurskast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kussenkast 4081
Kussenkast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4179
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ingelegde tafel 4015
Ingelegde tafel

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Schelpvormig stoeltje 4037
Schelpvormig stoeltje

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Notenhouten secretaire 4165
Notenhouten secretaire

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Schrijfbureau Queen Anne stijl 4281
Schrijfbureau Queen Anne stijl

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Vitrine Empirestijl 4284
Vitrine Empirestijl

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk 4046
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gestoken plantenbak 4106
Gestoken plantenbak

Resultaat:

318,75 EUR

Verkocht
Mahonie bureau met vitrineopzet 4001
Mahonie bureau met vitrineopzet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten linnenpers 4027
Wortelnoten linnenpers

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
 Vlinderbank 4191
Vlinderbank

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schrijfsecretaire 4288
Schrijfsecretaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Empire commode 4098
Eiken Empire commode

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
6 Armleunstoelen met ovale tafel, Sheratonstijl 4102
6 Armleunstoelen met ovale tafel, Sheratonstijl

Resultaat:

275 EUR