Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Benen gezaagd bloementafeltje
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G

Palisander met notenhout poudreuse
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse palisander met rozenhouten gefineerde poudreuse(intarsia) met lades en opklabbare spiegel omstreeks 1880 Louis Quinze stijl met bronzen pootuiteinden(lichte fineerschade) 73x76x45cm...

Damesbureau met opzet
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse eikenhouten dames schrijftafel met snijwerk, opstand leeuwenkoppen, ringen etc. in goede staat 166x120x70cm.

Sofa met mohair ca. 1880
Resultaat: 250 EUR

Rijkgestoken antieke mahoniehouten sofa, omstreeks 1870 met rozen en guirlandes en goede velours stoffering, mooie kwaliteit, 134x160x90cm. Cond:G

Wortelnoten secretaire, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...

Eethoek met 4 stoelen
Resultaat: 250 EUR

Kersenhouten eethoek met uittrektafel, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw met armleunstoelen. Mooie kwaliteit en goede stoffering 78x124cm. 92x71x60cm. Cond:G

Orgelgebogen secretaire
Resultaat: 250 EUR

Noord Duitse 19e eeuwse Barok stijl schrijfsecretaire met orgelgebogen laden en bronzen beslag ca. 1880, 105x60x105cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 230 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...

Kinder penantkastje
Resultaat: 220 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm

Eiken dekenkist met prismen
Resultaat: 210 EUR

Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.

Boekenmolen
Resultaat: 200 EUR

Grote gave antieke eikenhouten boekenmolen omstreeks 1900, in goede staat 94x50x50cm.

Vitrinekast Louis Philippe
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke mahoniehouten Louis Phillipe vitrinekast, omstreeks 1870 met ladem uitneembaar en in goede staat 220x110x50cm. Cond:G

Eiken hoekstoel
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse houtgepinde engelse kapiteinsstoel met floraal snijwerk, biezen zitting en rugleuning. 90x58x66cm. Cond:G

Brieven-opbergkast
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.

Engelse mahonie tiltop tafel
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse Engelse gerestaureerde tiltoptafel, in goede staat. 76-80øcm.

Eikenhouten kastje
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.

Eiken vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten Barokstijl vitrineopzet, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 205x143x46cm. Cond:G

Dressoir met spiegel
Resultaat: 200 EUR

Groot kersenhouten dressoir met spiegel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in Franse stijl. 200x52x215cm. Cond:G

Empire halve maan tafel
Resultaat: 190 EUR

Hollandse mahoniehouten empire spiegeltafeltje, halvemaanvormig blad, omstreeks 1820 met volle zuil en messing capitellen, 61x41x21cm Cond:G

Engelse mahonie buffetkast
Resultaat: 190 EUR

Antieke Engelse kast, mahonie, omstreeks 1880 met spiegelopstand, houtgestoken met zuilen, lades etages en deuren, floraal decor. 235x151x51cm. Cond:G

Dekenkist
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist, gedateerd 1727, monogram MSFH(deksel later) Bruidskist, in goede staat 74x14x56cm.

Wortelnoten bijzettafeltje
Resultaat: 190 EUR

Wortelnoten bijzettafel op 3spantpoot, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 65x51ø Cond:G

Inklapbare trap
Resultaat: 190 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten inklapbare bibliotheektrap in kokervorm(1 tree gebroken) 240cm. Cond;R/G

Franse bewerkte vitrine.
Resultaat: 190 EUR

Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm