30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

.
Resultaat: 30 EUR

Drie delige mini tafelset stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Queen Anne stijl, mahonie kleur/mahonieblad. in goede staat 48x36x48cm.

Plantentafel eiken
Resultaat: 30 EUR

Antieke stoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.

Grote bestoken kapstok
Resultaat: 30 EUR

Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G

Bloementafeltje met binnenbak
Resultaat: 15 EUR

Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G