Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Engels mahoniehouten kastje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G

Antieke spiegel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.

Ovale spinnekop-tafel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.

Antieke ovale spiegel
Resultaat: 55 EUR

Antieke spiegel met kroon, omstreeks 1880 in goede staat

Stoel met voetenbankje
Resultaat: 50 EUR

Houtgesneden armleunstoel met voetenbankje, vlechtwerk zitting zijkant en rugleuning, Louis Seize stijl, 20e eeuw. 87x56x52 en 24x30x22cm. Cond;G

Grote spiegel
Resultaat: 50 EUR

Grote zware barokstijl spiegel met ornamentenlijst en facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw 97x158cm Cond:G

Engels stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G

Lodewijk stoel
Resultaat: 50 EUR

Grote Italiaanse barokstijl stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering. 130x76x70cm. Cond:G

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.

Armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Aparte gemerkte beukenhouten Art Deco armleunstoel omstreeks 1930. Estelie Atencia. 100x54x60cm. Cond:G

Wandtafel met regaal/opstand
Resultaat: 50 EUR

Oude wandtafel met schaarpoten en omranding op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 82x66x110cm.

Eikenhouten tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Antiek eikenhouten octogonaal tafeltje met snijwerk op het blad, omstreeks 1900 65x74x74cm. Cond;G

3 Notenhouten stoelen
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke notenhouten gestoken stoelen omstreeks 1900 met klauwpoten en nette rode verlours stoffering 103x47x57cm. Cond:G

Klaptafel engels
Resultaat: 45 EUR

Kleine antieke Engelse kaptafel in eikenhout (hangoortafel) 70øx50cm. Cond:G

Schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G

Schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G

Eikenhouten bankje
Resultaat: 45 EUR

Antiek Duits eikenhouten kerkbank gemaakt van eikenhout, 18e/19e eeuws 118x135x38cm Cond:G

Oude spiegel
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve goudkleurige Louis Seize stijl spiegel met strik en geslepen glas 2e helft 20e eeuw 70x52cm. Cond:G

Eiken wandgarderobe
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke eikenhouten wandgarderobe omstreeks 1890 met Indische jachtvoorstelling. 37x110x13cm. Cond:G

kast met lades
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten kast met 5 lades, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 51x50x30cm.Cond:G

Bordenrek met kapstok
Resultaat: 35 EUR

Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G

4 Stoelen (3x LP, 1x petit point)
Resultaat: 35 EUR

Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G

Engelse theewagen
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse eikenhouten Theewagen, omstreeks 1920 met getorste stijlen, in goede staat 70x38x62cm.

Buikkastje
Resultaat: 30 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten buikkast, orgelgebogen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 61x64x35cm.

.
Resultaat: 30 EUR

Drie delige mini tafelset stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Queen Anne stijl, mahonie kleur/mahonieblad. in goede staat 48x36x48cm.

Plantentafel eiken
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten plantentafel omstreeks 1920, in goede staat 50x30x30cm. Cond:G

Antieke stoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.

Grote bestoken kapstok
Resultaat: 30 EUR

Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G

Bloementafeltje met binnenbak
Resultaat: 15 EUR

Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G