Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring ca 2,5 crt
Resultaat: 4.600 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...

Witguden ring met blauw saffier
Resultaat: 3.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 585/000 met grote Saffier en briljant. Ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Saffier 28.7ct, met mooie insluitsels. In de rand rondom de Saffier zitten 35 bril...

Carrera y Carrera collier met parel
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...

Slavenband met diamant
Resultaat: 1.250 EUR

Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...

Cartier horloge
Resultaat: 1.250 EUR

Prachtig gouden Cartier horloge, 750/000, model Diabolo. Dameshorloge met 5 saffieren in de kroon en aan de beugels. Voorzien van lederen band met gouden clip, 750/000. In goede staat met certificaat.

Gouden Omega dameshorloge
Resultaat: 920 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden rijring, 750/000 bezet met 3 princess diamanten. Strakke dikke gematteerde ring met afgevlakte kanten met 3 princes geslepen diamanten geklemd in de ring. Totaal ca 0.60 crt.TW/VSI, ø55, c...

Witgouden oorhangers met parel
Resultaat: 650 EUR

Witgouden oorstekers/hangers, 750/000 met diamanten en Tahiti parel. Oorsteker in de vorm van een klein bloemetje bezet met 4 diamanten, totaal ca.0.11 crt. aan een stukje fijn ankercollier hangt een ...

Gouden armband met jade en parels
Resultaat: 600 EUR

Bijzonder mooie gouden armband, 585/000, met jade en parel. Slavenband met in het midden een ovale rozet bezet met een grote ovaal cabouchon geslepen jade, 25x21 mm. Om de jade zit een rand bezet met...

Gouden fantasie armband
Resultaat: 520 EUR

Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat

Gouden armband met briljant
Resultaat: 500 EUR

Mooie gouden armband, 585/000, met briljanten. Platte gevlochten armband, breedte 8,5 mm, met een fraaie versiering met goud en 5 briljanten aan de sluiting. ca 24 gr. Lengte 18 cm. Tevens voorzien va...

Gouden armband
Resultaat: 475 EUR

Gouden armband, 585/000, model Frans gourmet, Breedte 11 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm ca. 20,4 gr. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 450 EUR

Fraaie gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met deels bewerkte band, aan de bovenzijde voorzien van 3 roosgeslepen diamanten gezet in een rand met diverse kleine diamanten. Breedte kop:12x20 mm. ...

Witgouden creolen met briljant
Resultaat: 435 EUR

Witgouden creolen 750/000 met briljanten. Driekwart creolen, ø 17 mm, met een rij briljanten totaal ca 0.40 ct.TW/IF. De zijkanten van de creolen zijn mooi opengewerkt. ca 9,5 gr Nieuw

Gouden koningscollier
Resultaat: 430 EUR

Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm

Dupont, Cohiba set
Resultaat: 430 EUR

Dupont Cohiba set bestaande uit een dasklem en manchetknopen, Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm. En een aa...

Gouden ring met briljant
Resultaat: 400 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljanten. Gouden ring met 15 briljanten gezet in een navette vorm, totaal ca 1,10 crt. SI-W/TC ø 52 ca 3,75 gr. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 375 EUR

Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.

Barnsteen collier verlopend
Resultaat: 360 EUR

Collier van barnstenen. Verlopend collier met ovale kralen, 6-20 mm, voorzien van barnstenen sluiting. Lengte 60 cm ca 63 gr.

Gouden collier met breidoppen
Resultaat: 305 EUR

Mooi gouden collier met breidoppen, 585/000. Lang jasseroncollier met schuif en 2 breidoppen in de vorm van laarzen. ca 19 gr. lengte 65 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met getorste rand. ø 4 cm. E.B. Co Levant watch. De achterzijde is versierd met een geruite bewerking en een medaillon.

Gouden ring Art Deco
Resultaat: 290 EUR

Fraaie Art Deco gouden ring, 585/000, met briljant. Geel gouden ring met witgouden kop bezet met briljanten. ø 55 ca. 4,15 gr. In goede staat.

Gouden hanger met limoges
Resultaat: 290 EUR

Gouden limoge hanger, 750/000, met brede bewerkte rand. Grote ronde hanger met 2 getorste randen, een geschulpte rand en een matte gegraveerde rand met in het midden een limoge afbeelding. ø 37 mm. ca...

Lang barnsteen collier
Resultaat: 280 EUR

Lang collier van barnsteen. Collier bestaande uit barnsteenkralen met diverse vormen. ca 127 gr. lengte totaal 140 cm. breedte kraal 10-12 mm, lengte kraal 10-18 mm.

Koffer met 28 horloges
Resultaat: 280 EUR

Koffer met 28 horloges, diverse modellen met verschillende soorten banden.

Roodgouden oorhangers met parel
Resultaat: 275 EUR

Mooi roodgouden oorhangers, 585/000, met parels en witte topaas. Brisures bezet met topazen, met daaronder een hanger in de vorm van een ruit. Volledig bezet met witte topazen en in het midden een han...

Bloedkoralen armband 4 rij
Resultaat: 270 EUR

Armband van bloedkoralen met gouden sluiting. Armband met 4 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, bevestigd een een langwerpige gouden sluiting met 3 ovaal geslepen koralen. Voorzien van fraaie gouden eindstukke...

Gouden horloge met band
Resultaat: 265 EUR

Gouden horloge, 585/000. Fijn gouden dameshorloge ovale kast en verlopen Milanese band. Merk "Zerdax ancre" Mechanisch Lengte 18 cm ca 20,1 gr. In goede staat.

Gouden palmier armband
Resultaat: 255 EUR

Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.

Lang gouden collier
Resultaat: 255 EUR

Lang gouden collier, 585/000. Collier met een vierkante palmier schakel, ø 1,9 mm. ca. 16 gr. Lengte 82 cm.

3-Rij collier bloedkoraal
Resultaat: 255 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoraal, ø 4,5 mm, bevstigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met filigrain bewerking en een bloedkoraal ...

Witgouden slavenband
Resultaat: 250 EUR

Witgouden slavenband, 585/000, bol klassiek model, breedte 5 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 12,6 gr. ø 60x53 mm. In goede staat.

Ring met smaragd
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant en smaragd. Ring met een grote ovaal cabouchon geslepen smaragd met veel groeilijnen en insluitsels, ø 15x13 mm, met aan de zijkant van de ring 3 kleine diamantjes. ...

Gouden streekbroche, bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote streeksluiting, goud, 585/000, met bloedkoraal, als tevens broche te dragen.Sluiting/broche met geschulpte rand en filigrain apllique. In het midden bezet met een fraaie bloedkoraal. ø...

Hanger Amethist en diamant.
Resultaat: 250 EUR

Grote hanger, 375/000, met amethist en diamant. Cliphanger met een grote amethist, peervormig gefacetteerd, 22x14 mm, voorzien van een sierlijke rand met diamanten, totaal 0,34 crt W/SI-P. grootte 44x...

Gouden zakhorloge Longines
Resultaat: 240 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Longines. ø 44 mm. Zakhorloge met witte emaile wijzerplaat met cijferaanduiding. Grand prix Paris- Anvers-Paris, Milan Bruxelles. Enkele deukjes in de kast, verder in goede...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 225 EUR

Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.

Gouden briljantring Rensini
Resultaat: 225 EUR

Elegante gouden ring, 585/000 met briljant. Merk: Rensini. Ring half wit half geel, met slag waartussen 3 briljanten zitten geklemd. 2x 0.05 en 1x 0.10 crt. ca 4,6 gr. ø 50

Gouden ring met briljant en robijn
Resultaat: 220 EUR

Elegante gouden ring, 750/000, met robijn en briljanten. Elegante fijne slagring met in het midden een ovaal geslepen robijn, 6,4x5,3mm ca 0.84 crt, aan weerskanten versierd met 3 briljanten, totaal ...

Munt (10 G) met rand
Resultaat: 220 EUR

Gouden munt met rand, 585/000. Gouden tientje, 1933 met gouden gladde rand. ca 9 gr.

Manchetknopen + reverspeld
Resultaat: 220 EUR

Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...

Gouden hanger met camee
Resultaat: 220 EUR

Gouden hanger met camee, 750/000. Ovale hanger met rand uit gekrulde elementen. Voorzien van een mooi gesneden camee. Grootte 42x55 mm, excl.oog. ca. 12 gr. In goede staat

Antiek Engels zakhorloge, Fa. Banks
Resultaat: 220 EUR

Antiek Engels zilveren zakhorloge, Fa Banks, London. Met sleutel. Emaille plaat iets beschadigd. ø 47 mm.

Omega horloge
Resultaat: 200 EUR

Mooi Omega horloge, model Constellation. Mooi stalen horloge met verlopende band met zwarte wijzerplaat. In goede staat. Quarts mechaniek. Grootte kast 36x38 mm. Lengte 19 cm

Invicta horloge nieuw
Resultaat: 200 EUR

Invicta herenhorloge met stalen kast en zwarte rubberen band. ø 48 mm. Nieuw no. 6988 Met certificaat.

Gouden ring met briljant
Resultaat: 200 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.

Barnsteen armband en ring
Resultaat: 185 EUR

Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland

Gouden ring met turkoois
Resultaat: 180 EUR

Gouden cachetring, 585/000, met turkoois, ovaal cabouchon 14x9 mm. 6,6 gr. ø 59. In goede staat.