Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Empire commode met marmeren blad 4014
Empire commode met marmeren blad

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Staphorster Kerkbijbel met zilver 14
Staphorster Kerkbijbel met zilver

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Schilderij Jan te Wierik 1002
Schilderij Jan te Wierik

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Mahonie 4-laden commode 4005
Mahonie 4-laden commode

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Noten orgelgebogen kabinet 4010
Noten orgelgebogen kabinet

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Beeld arabier te paard 5001
Beeld arabier te paard

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Schilderij, dame van adel 1049
Schilderij, dame van adel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Noten Jugendstil klok 3506
Noten Jugendstil klok

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
6 borden Quang Xi 6001
6 borden Quang Xi

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Gouden Omega dameshorloge 204
Gouden Omega dameshorloge

Resultaat:

920 EUR

Verkocht
Schilderij Jos Lussenburg 1010
Schilderij Jos Lussenburg

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Schilderij, avond 1101
Schilderij, avond

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Neo Renaissance kroonluchter 2021
Neo Renaissance kroonluchter

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2 Wandvitrines brons/marmer 4049
2 Wandvitrines brons/marmer

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinees bronzen sculptuur 5009
Chinees bronzen sculptuur

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Houten Boedha beeld Chinees 5035
Houten Boedha beeld Chinees

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Schilderij B. Brouwer 1019
Schilderij B. Brouwer

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Hollandse School ca. 1800 1022
Hollandse School ca. 1800

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Vergulde pendule vrouw op bank 3509
Vergulde pendule vrouw op bank

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e eeuwse kussenkast 4029
18e eeuwse kussenkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Engels massief eiken kabinet 4059
Engels massief eiken kabinet

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Witgouden ring met briljant 82
Witgouden ring met briljant

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Schilderij van Rossum du Chatel 1007
Schilderij van Rossum du Chatel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Schwarzwald klok met console 3505
Schwarzwald klok met console

Resultaat:

750 EUR