30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

3 Delen aardewerk/porselein
Resultaat: 20 EUR

2x Meissen bord
Resultaat: 20 EUR

H. ten Cate Weber
Resultaat: 18 EUR

H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel

Gebakschepje
Resultaat: 15 EUR

6 Zilveren borrellepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886
Resultaat: 15 EUR

Bloementafeltje met binnenbak
Resultaat: 15 EUR

Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G

2x Glazen press papiers
Resultaat: 15 EUR

Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat

2x aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Chinese kom + schaaltje
Resultaat: 15 EUR

Lot diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.