Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen beeldengroep
Resultaat: 25 EUR

Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R

Satsuma servies
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.

Groot wandbord, goudimari
Resultaat: 25 EUR

Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G

KPM schaal ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26

2 Duitse figuren, aardewerk/porselein
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R

Set zilveren sieraden
Resultaat: 20 EUR

Set zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit twee roosringen en een collier met een mutsenbelhanger. ca 13 gr.

Grote zilveren hanger
Resultaat: 20 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000. "Handje van Fathima" voorzien van karabijnsluiting. Grootte 25x50mm. ca. 9,3 gr

Specerijenbakje, kristal met zilver
Resultaat: 20 EUR

Bijzonder specerijenbakje met zilveren houder, 925/000. Twee strak geslepen vierkante specerijenbakjes gedragen op een zilveren houder met handvat, versierd met florale bewerking. Grootte 10x8 cm. ee...

Doos met 5 zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Cassette met vijf zilveren lepeltjes, 800/000, met spitse bak met een versierde gecontourneerde rand aan de steel en een lelie bij de aanzet van de bak. 14 cm. ca 79 gr. In goede staat.

5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen
Resultaat: 20 EUR

Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...

6 Delen divers plated
Resultaat: 20 EUR

Zes delen antiek plated, kristallen bonbonniere, drie-delige Sheffield koffieset, tablet en 7 bekers 10-25cm. Cond:R/G

3 Sigarettendoosjes, Duitsland
Resultaat: 20 EUR

Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Mooie verzilverde kaarskandelaar, 9 lichts, 20e eeuw in goede staat 39cm

Barnstenen colliers ruw
Resultaat: 20 EUR

Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.

Zilveren oorhangers turkoois
Resultaat: 20 EUR

Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.

Lot modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.

2 Zilveren ringen met stenen
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000. Een brede zilveren ring versierd met in het midden een ovaal gefacetteerde licht blauwe steen en de buitenranden bezet met zoirconia's. 15 mm ø 60 En een ring met 3 blok...

Schilderij, H. Stumm
Resultaat: 20 EUR

H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M

Schilderij, Italiaans meer
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R

Gravure, 17e-18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G

Oosters schilderij
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Oosters schilderij
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G

2 Lampen
Resultaat: 20 EUR

Twee lampen: 1x Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G en 1x Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Bodemvondst, vermoedelijk16e-17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Antieke smeedijzeren pijlpunt, 17e eeuws of ouder (bodemvondst, oxydatie) 23,8cm. Cond:G

6 Figuren, erotica
Resultaat: 20 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Metalen spaarpot
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren spaarpot, 2e helft 20e eeuw en naar Amerikaans voorbeeld in goede staat 29cm. Cond;G

2x Seinlamp Utrecht
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.

3 Wafelijzers
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G

4 Delen antiek
Resultaat: 20 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Antieke dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R

Diverse camera's
Resultaat: 20 EUR

Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G

Telefoon
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G

Antieke damesbuste
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G

4 Groene glazen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G

Kavel met 23 glazen
Resultaat: 20 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

2 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

Koetje, laat 18e eeuws
Resultaat: 20 EUR

Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G

2 Antieke porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G

Porseleinen plaquette
Resultaat: 20 EUR

Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R

2 Porseleinen doosjes + schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G

Deel van servies, en deel van kinderservies
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G

Divers Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

Satsuma olifant + vaas
Resultaat: 20 EUR

Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.

Bisquit porseleinen figuur
Resultaat: 20 EUR

Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R

3 Delen aardewerk/porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R

2x Meissen bord
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G

H. ten Cate Weber
Resultaat: 18 EUR

H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel

Gebakschepje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren petitfour schep, 800/000. Fraai versierd met druivenranken en krullen. 15 cm. ca. 37 gr. M.T.:Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat

6 Zilveren borrellepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G

Bloementafeltje met binnenbak
Resultaat: 15 EUR

Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G

2x Glazen press papiers
Resultaat: 15 EUR

Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat

2x aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G

Chinese kom + schaaltje
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...

Lot diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.