Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Wedgwood servies
Resultaat: 450 EUR

Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 440 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.02 in de kleurstelling Rosso/UVA. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.200,-). 25xø...

Witgouden creolen met briljant
Resultaat: 435 EUR

Witgouden creolen 750/000 met briljanten. Driekwart creolen, ø 17 mm, met een rij briljanten totaal ca 0.40 ct.TW/IF. De zijkanten van de creolen zijn mooi opengewerkt. ca 9,5 gr Nieuw

Gouden koningscollier
Resultaat: 430 EUR

Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm

Dupont, Cohiba set
Resultaat: 430 EUR

Dupont Cohiba set bestaande uit een dasklem en manchetknopen, Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm. En een aa...

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 425 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Klok toren
Resultaat: 425 EUR

Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat

Wortelnoten rolbureau 1880
Resultaat: 425 EUR

Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. omstreeks 1870, slaglijst mist bij opstand. 185x113x67cm. Cond:G

3 Fam. rosé borden
Resultaat: 420 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesig.
Resultaat: 408 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Gouden ring met briljant
Resultaat: 400 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljanten. Gouden ring met 15 briljanten gezet in een navette vorm, totaal ca 1,10 crt. SI-W/TC ø 52 ca 3,75 gr. In goede staat.

Zilveren schatkistje, emaille
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...

Zilveren koloniale tabaksdoos
Resultaat: 400 EUR

Zilveren koloniale tabaksdoos. Langwerpige gecontourneerde tabaksdoos, Koloniaal, versierd met getorste randen en voorzien van een krulbewerking met een gegraveerd kruldecor aan de zijkanten. 15x6x4cm...

Zilveren theeservies, 3 delig
Resultaat: 400 EUR

Mooi zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, Engels. Theepot met houten greep en knop, melkkan en suikerpot met zilveren grepen. Het hele servies is glad en voorzien van een bewerkte opgesoldeerde ran...

Zilveren bestek
Resultaat: 400 EUR

Zilveren Frans bestek, 950/000, bestaande uit 12 vorken, 6 lepels en 10 messen. De lepels en vorken zijn voorzien van ronde steel met kam, aan de achterzijde versierd met een opgesoldeerd cartouche me...

Hollandse School, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

C. Meyer omstreeks 1800, Hollandse school, zeilboten met figuren op meer, olieverf op linnen. 41x32cm Cond:G

Lamp Henri Mathieu
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.

Antiek ampere meetapparaat
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...

Poortkast eiken, 1880
Resultaat: 400 EUR

Antieke eikenhouten Renaissance stijl 1 deurs poortkast. Volle Corintische zuilen, snijwerk en cherubijnkoppen. Omstreeks 1880, in goede staat. 174x60x100cm.

Eiken commode
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barokcommode, Louis Quinze met snijwerk en origineel brinzen beslag(sloten 19e eeuw) Cond:G 85x52x96cm.

Eiken tinbuffet
Resultaat: 400 EUR

Noord Duitse eikenhouten Barock tinbuffet (tellerregalschrank) anno 1778, met sledepoten en barokpanelen, in goede staat. 190x180x52cm.

Frans kastje
Resultaat: 400 EUR

Antieke franse eikenhouten Neo renaissance 1 deurs kast met 4 lades achter de deur en 1 lade boven, veel snijwerk, ranken en leeuwenkoppen, omstreeks 1880. 80x55x55cm. Cond:G

Eiken kabinet kast
Resultaat: 400 EUR

Antiek Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet, omstreeks 1800 met volle zwarte zuilen en vergulde capitellen, messing rugbeslag. 174x241cm. Cond:G

Kist met 3 sloten
Resultaat: 400 EUR

Duitse eikenhouten Barok documentenkist, 18e eeuws met 3 sloten en sleutels, smeedijzeren beslag, in goede originele staat 29x55x37cm. Cond;G

Eethoek met 6 stoelen
Resultaat: 400 EUR

Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G

3530
Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen empire beeld omstreeks 1820, gemerkt: anonieme des bronzes, Griekse vrouw met gewaad. 48,5cm. Cond:G

Antieke Chinese bronzen boedha
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees bronzen boedha, gesigneerd 19e eeuw of ouder, mooie patina 32,4cm. Cond:G

Bronzen beeld Ferrat
Resultaat: 400 EUR

Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 400 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2012" Model 503.00 in de kleurstelling TP/CR/AQ. Met originele doos en aankoopbon (€ 2.000,-). 47,5x...

Meissen theeservies
Resultaat: 400 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G

Vitrine met intarsia, 19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G

Ovaal tafeltje met ster
Resultaat: 380 EUR

Mahoniehouten Louis Seize tafel, omstreeks 1780 met intarsia op blad en etage, bandintarsia en sterintarsia, in goede staat 76x69x47cm. Cond:G

Zilveren servies, 3-delig
Resultaat: 375 EUR

Zilveren servies, 925/000, model Bonton met parelrand, bestaande uit een thee- en melkkan en een suikerpot met deksel. De kannen zijn voorzien van houten handvaten en de deksels zijn voorzien van een ...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 375 EUR

Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.

Zilver vergulde brandewijnkom
Resultaat: 375 EUR

Antieke ovale zilver, deels, vergulde brandewijnkom met fraai floraal drijfwerk met vogels, bloemen en voluten. Geplaatst op een voet met florale rand en platte oren met putto's. ca. 251 gr. 25x12x9cm

Ingelegde poudreuse
Resultaat: 375 EUR

Antieke Franse poudreuse, 19e eeuws met florale intarsia rondom, bronzen monturen en lijsten, in goede originele staat. 74x58x46cm.Cond:G

Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk
Resultaat: 375 EUR

Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 213x105x54cm. Cond:G

Tas 18e eeuw, zilv. beugel
Resultaat: 360 EUR

18e Eeuwse zilveren tasbeugel met rokhaak, 835/000. Fries. Gecontourneerde beugel versierd met mythologische voorstellingen en krullen. Bloemvormige drukknop en oog met putto. Voorzien van rokhaak met...

Barnsteen collier verlopend
Resultaat: 360 EUR

Collier van barnstenen. Verlopend collier met ovale kralen, 6-20 mm, voorzien van barnstenen sluiting. Lengte 60 cm ca 63 gr.

Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel
Resultaat: 360 EUR

Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.

Antiek bronzen beeld, staande vrouw
Resultaat: 360 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat

Annemiek Punt
Resultaat: 360 EUR

Prachtig glasobject door Annemiek Punt.(gelarie Ootmasum) Glas fusing, abstracte compositie, 53x55cm. Cond;G

2 Kristallen vazen, zilv. voet
Resultaat: 360 EUR

Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...

4, 18e eeuwse borden
Resultaat: 360 EUR

Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G

Zilveren opengewerkte geurdoos
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere opengewerkte zilveren geurdoos, 925/000. Langwerpige achthoekige doos, volledig uitgewerkt met ruiten en bloemen en gestorste bewerking. Met scharnier en sluiting. Grootte 16x10x7 cm. ca. 4...

9 Zilveren bestekdelen, Middelburg
Resultaat: 350 EUR

Antieke zilveren bestekdelen, Middelburg 18e eeuw. Bestaande uit 2 tafellepels, 3 tafelvorken en een dessertvork en 2 opdienlepels, model Haags Lofje. MT.: Johannes d'Hoy, 1766-1786, Willem Langebeke...

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 350 EUR

Twee kandelaars, zilver 835/000, 3-lichts. Twee armige kandelaars met getorste bewerking op de ronde voet en in de schacht, met gekrulde armen en lichten met getorste bewerking. 28x12x24 cm. In goede ...

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 350 EUR

Stel prachtige zilveren kandelaars, 800/000, Oostenrijk. Twee fraai gecontourneerde kandelaars met golvende graveerbewerking met op de voet een monogramgravure. Rond 1900. Grootte ø 12x20 cm. Klein de...

17 Zilveren bestekdelen
Resultaat: 350 EUR

Antiek zilveren bestekdelen, Hollands 18e eeuw, Amsterdam-Haarlem, bestaande 4 vorken en 11 lepels, model Haags Lofje en 2 lepels met een ander model. MT.: o.a. Arend Hoogland, 1733-1784, Roelof Helwe...

Religieus tweezijdig schilderij
Resultaat: 350 EUR

Religieus tweezijdig ikoon, 17e 18e eeuws, Maria met kindje Jezus, een met en een zonder aureool, originele lijst. 48x33cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, landschap met herder en vee in de bergen, olieverf op paneel. 21x14,5cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, landschap met figuren, bomen en huizen, olieverf op paneel 25x16cm. Cond:G

J. Mankes, kraai
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes 1889-1920 schreeuwende kraai, houtsnede op papier 24x18cm. Cond:G

Schilderij A. de Roo
Resultaat: 350 EUR

A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Vegulde wandconsole met putti
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde houtgesneden wandconsole met putti omstreeks 1880, in goede staat 44x38x25cm.

Opgezette hartebeest
Resultaat: 350 EUR

Grote oude opgezette Spiesbok Buste, 20e eeuw in goede staat 106cm.

Friese kortstaartklok
Resultaat: 350 EUR

Mooie antieke Hollandse Friese kortstaartklok, gesigneerde plaat, M. Ceanen, A. Breda, omstreeks 1800, mooie originele beschilderde wijzerplaat. 125cm. Cond:G

Empire pendule
Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuwse bronzen empire pendule met 8 daags uurwerk, verzilverde wijzerplaat, halfuurslag met touwtjesslinger 40cm. Cond:G

Notenhouten 2deurskast
Resultaat: 350 EUR

Achttiende eeuwse Franse tweedeurskast, notenhout, in rococco stijl, afneembare koplijst, in goede staat 230x150x60cm. Cond:G

Kussenkast
Resultaat: 350 EUR

Prachtige pallisanderhouten Hollandse renaissance stijl kussenkast met kussens aan de zijkant , 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in zeer goede staat 196x187x70cm.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 350 EUR

Oude wortelnoten porseleinkast, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in barokstijl, in goede staat 225x140x40cm.

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 350 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.01 in de kleurstelling UVA/Verde Mela. Met originele doos, afmetingen vaas: 34,5xø10...

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 350 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...

Delfts kaststelletje
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 18e eeuws 5 delig kaststel gemerkt, v. Duijn ranken en vogeldecor. 15-24cm. Cond;R

Schilderij, omstreeks 1800
Resultaat: 340 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 Duitse school, riviergezicht met gebergte, huizen ruïne en figuren. Olieverf op paneel 32x27cm. Cond:R

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 335 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.01 in de kleurstelling Viola/Talpa. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-). 19...

Antieke thorapointer Rusland
Resultaat: 330 EUR

Zilveren thorapointer, zilver 84 zolotniks, Rusland, versierd met een getorste en een gladde draad, rode steen en bekroond met een adelaar in een ster. Moskow 1877. Grootte 39 cm Wat gebruiksporen, ca...

Schilderij katten
Resultaat: 330 EUR

D.H Winder 1893. 1870-1920 Engelse school, kat in hoge hoed, olieverf op paneel 23x33cm. Cond:G

Staande Engelse klok
Resultaat: 330 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk met maanstand, secondenwijzer en datum, 240cm omstreeks 1800, in goede staat, onderkant klokkast plint uit gezaagd.

Ingelegde tafel
Resultaat: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire tafel, met inlegwerk, intarsia en floraal en vogelvoorstelling(fineerschade) 77x108øcm. Cond:R

Schelpvormig stoeltje
Resultaat: 330 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Pianokruk in oestervorm(zitvlak in vorm van schelp) originele beschildering, parelmoer met groen, minimale randschade. 63x46x44cm. Cond:G

Notenhouten secretaire
Resultaat: 330 EUR

Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm

Schrijfbureau Queen Anne stijl
Resultaat: 330 EUR

Engelse stijl mahoniehouten schrijfbureau met 5 lades en bronzen beslag, staande op hoge klauwpoten, 2e helft 20e eeuw, blad heeft krassen. 78x79x149cm. Cond:R/G

Vitrine Empirestijl
Resultaat: 330 EUR

Rozenhouten empire stijl vitrinekast met bronzen beslag en kariatijden, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 190x106x45cm. Cond.: G

J.H Weijns
Resultaat: 325 EUR

Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G

Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk
Resultaat: 325 EUR

Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G

Gestoken plantenbak
Resultaat: 318,75 EUR

Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.

Gouden collier met breidoppen
Resultaat: 305 EUR

Mooi gouden collier met breidoppen, 585/000. Lang jasseroncollier met schuif en 2 breidoppen in de vorm van laarzen. ca 19 gr. lengte 65 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 300 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, Broodmand voorzien van een geschulpte parelrand en heeft een fijn gezaagd motief van spijlen en krullen. ca 331 gr. Importeursteken: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voo...

Zilveren schaal
Resultaat: 300 EUR

Fraaie zilveren schaal, Oostenrijk, 800/000. Ronde schaal met opgesoldeerde Biedermeier krul- en bloemenrand. Voorzien van 2 bewerkte oren. ø 29x6 cm. ca 892 gr. In goede staat.

Zilveren dekseldoosje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder handgemaakt zilveren dekseldoosje, 800/000, volledig gegraveerd mer sterren, bloemen krullen. Versierd met gouden appliqueen. 12x9x6cm ca.306 gr. In goede staat.

Lot zilveren bestek
Resultaat: 300 EUR

Diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit 2 botermesjes, 5 vleesvorkje, 2 tafellepels en -vorken en een opdienlepel. Haags Lofje en Hollands glad, MT.: o.a. van Kempen en Begeer, Gebr. van ...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met getorste rand. ø 4 cm. E.B. Co Levant watch. De achterzijde is versierd met een geruite bewerking en een medaillon.

Zilveren bestek
Resultaat: 300 EUR

Zilveren bestek, 800/000, bestaande uit 7 lepels, 6 vorken en 12 messen met een spatelvormige steel. MT.: Hermeling. Alles voorzien van monogrammen. 14-25 cm Totaal ca 833 gr. zonder messen. In goede...

J.J.H. van Leeuwen, strandje
Resultaat: 300 EUR

J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G

Hollands scheepskistje
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G

Mahonie bureau met vitrineopzet
Resultaat: 300 EUR

Rijke antieke Louis Philippe schrijf vitrinekast omstreeks 1870, 2 delig met schrijflades, uitschuifbaar met veel snijwerk in goede staat. 205x110x59cm. Cond:G

Wortelnoten linnenpers
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse Barok linnenpers, wortelnoten op eiken, omstreeks 1760 met lade(lichte beschadigingen) 200x80x55cm. Cond;G

Vlinderbank
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met snijwerk. Omstreeks 1870, goede stoffering recentelijk vernieuwd.100x150x75cm.

Schrijfsecretaire
Resultaat: 300 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire ca. 1830 met uitschuifbare schrijflade en vitrine-gedeelte. In goede originele staat (lichte fineerschade) 167x97x48cm.

2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G

Drie Delftse vazen
Resultaat: 300 EUR

Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....

Gouden ring Art Deco
Resultaat: 290 EUR

Fraaie Art Deco gouden ring, 585/000, met briljant. Geel gouden ring met witgouden kop bezet met briljanten. ø 55 ca. 4,15 gr. In goede staat.

Gouden hanger met limoges
Resultaat: 290 EUR

Gouden limoge hanger, 750/000, met brede bewerkte rand. Grote ronde hanger met 2 getorste randen, een geschulpte rand en een matte gegraveerde rand met in het midden een limoge afbeelding. ø 37 mm. ca...

Kavel met zilveren munten
Resultaat: 285 EUR

Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...

Lang barnsteen collier
Resultaat: 280 EUR

Lang collier van barnsteen. Collier bestaande uit barnsteenkralen met diverse vormen. ca 127 gr. lengte totaal 140 cm. breedte kraal 10-12 mm, lengte kraal 10-18 mm.