Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.200 EUR

Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...

Egyptisch pendulestel
Startprijs 1.190 EUR

Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G

Pendule
Startprijs 750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860 met verlichting in glazen waterval, panter met glazen ogen, vergulde bronzen basis. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger 51cm.Cond:G

Duitse klok 18eeuws
Startprijs 1.400 EUR

Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...

Schwarzwald klok met console
Resultaat: 750 EUR

Mooie antieke Schwarzwald (Black forest) console wandklok met blad, ranken en fazantendecor omstreeks 1880 met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg) verder in goede originele...

Noten Jugendstil klok
Resultaat: 950 EUR

Schitterende antieke Franse notenhouten Jugendstil klok Art Nouveau omstreeks 1900, halfnaakte dame, zweepslag en floraaldecor. 8 daags origineel uurwerk, halfuurslag, veerslinger, emaille cartouches....

Schwarzwalder klokkenstel
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G

Bracet klok
Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...

Vergulde pendule vrouw op bank
Resultaat: 800 EUR

Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....

Friesche kortstaart
Startprijs 600 EUR

Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G

Friese kortstaartklok
Resultaat: 350 EUR

Mooie antieke Hollandse Friese kortstaartklok, gesigneerde plaat, M. Ceanen, A. Breda, omstreeks 1800, mooie originele beschilderde wijzerplaat. 125cm. Cond:G

Empire pendule
Startprijs 675 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...

3 Gewichten klok
Resultaat: 600 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Neo Barok staande 3 gewichten klok. westminster, kwartierslag op gongstaven, mooie messing wijzerplaat, omstreeks 1920 in goede staat. 229cm.

Lenzkirch klokkenstel, majolica
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G

Pendule
Startprijs 850 EUR

Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G

Haan comtoise
Startprijs 400 EUR

Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G

5-Delig klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR

Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...

Porseleinen klok edelman met vrouw
Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse Charles Dix porseleinen pendule omstreeks 1940, 2 delig met 8 daags uurwerk touwtjesslinger halfuuslag(jacob Petit stijl) 47cm. Cond:G

Engelse staande klok met snijwerk
Startprijs 650 EUR

Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 350 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

Friese stoelklok
Startprijs 500 EUR

Negentiende eeuwse Friese stoelklok met wekker, beschilderde wijzerplaat, mogelijk later. 75cm. Cond:G

Vuurtorenklok
Startprijs 400 EUR

Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.

Beeldenklok
Resultaat: 2.000 EUR

Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.