Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
84 Resultaten
Kavel: 3501

Vuurvergulde pendule

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...


Kavel: 3507

Schwarzwalder klokkenstel

Resultaat: 2.500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G


Kavel: 3523

Beeldenklok

Resultaat: 2.000 EUR

Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.


Kavel: 3559

Bronzen pendule stel

Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse bronzen pendulestel met kandelaren, historisme omstreeks 1890, messing en bronskleurig gepatineerd met draak, ooievaar etc. 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat. 47...


Kavel: 3553

Franse Empire pendule

Resultaat: 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...


Kavel: 3506

Noten Jugendstil klok

Resultaat: 950 EUR

Schitterende antieke Franse notenhouten Jugendstil klok Art Nouveau omstreeks 1900, halfnaakte dame, zweepslag en floraaldecor. 8 daags origineel uurwerk, halfuurslag, veerslinger, emaille cartouches....


Kavel: 3509

Vergulde pendule vrouw op bank

Resultaat: 800 EUR

Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....


Kavel: 3505

Schwarzwald klok met console

Resultaat: 750 EUR

Mooie antieke Schwarzwald (Black forest) console wandklok met blad, ranken en fazantendecor omstreeks 1880 met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg) verder in goede originele...


Kavel: 3547

Grote pendule

Resultaat: 750 EUR

Grote zwart marmeren met brons vuurvergulde empire pendule Urania omstreeks 1820. 8 daags uurwerk halfuurslag met touwtjesslinger, minimale chips marmer. 57cm. Cond:G


Kavel: 3530

Vuurvergulde pendule

Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G


Kavel: 3513

3 Gewichten klok

Resultaat: 600 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Neo Barok staande 3 gewichten klok. westminster, kwartierslag op gongstaven, mooie messing wijzerplaat, omstreeks 1920 in goede staat. 229cm.


Kavel: 3545

Klokkenstel met columbus

Resultaat: 550 EUR

Prachtig groot Frans klokkenstel omstreeks 1870. Columbus met op aardbol America, compositiemetaal met vergulde messing ornamenten, 2 kaarskandelaren, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 49x63x19cm. en 4...


Kavel: 3518

Porseleinen klok edelman met vrouw

Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse Charles Dix porseleinen pendule omstreeks 1940, 2 delig met 8 daags uurwerk touwtjesslinger halfuuslag(jacob Petit stijl) 47cm. Cond:G


Kavel: 3618

Klok toren

Resultaat: 425 EUR

Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat


Kavel: 3511

Friese kortstaartklok

Resultaat: 350 EUR

Mooie antieke Hollandse Friese kortstaartklok, gesigneerde plaat, M. Ceanen, A. Breda, omstreeks 1800, mooie originele beschilderde wijzerplaat. 125cm. Cond:G


Kavel: 3533

Empire pendule

Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuwse bronzen empire pendule met 8 daags uurwerk, verzilverde wijzerplaat, halfuurslag met touwtjesslinger 40cm. Cond:G


Kavel: 3638

Staande Engelse klok

Resultaat: 330 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk met maanstand, secondenwijzer en datum, 240cm omstreeks 1800, in goede staat, onderkant klokkast plint uit gezaagd.


Kavel: 3620

Pendulestel

Resultaat: 230 EUR

Louis Seize stijl marmeren klokkenstel met vergulde en bronzen versieringen. omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. 28-44cm. Cond:G


Kavel: 3690

Engelse eiken staande klok

Resultaat: 225 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G


Kavel: 3535

Lenzkirch klok

Resultaat: 220 EUR

Grote antieke Duitse Lenzkirch klok met albast en verguld metaal, origineel stil uurwerk met korte slinger. Lenzkirch AUG.999419, in zeer goede originele staat. 48cm.


Kavel: 3532

Miniatuur porseleinen klok

Resultaat: 200 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse Jockele Schwarzwald porseleinen wandklok met slinger en gewicht. in goede staat 12,5x8x6,5cm. Cond:G


Kavel: 3622

Wit marmeren pendule

Resultaat: 200 EUR

Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G


Kavel: 3634

Marmeren klokkentstel

Resultaat: 200 EUR

Groot zwart marmeren klokkenstel met messing monturen, 8 daags met halfuuslag, veerslinger, Brocot uurwerk. Cond:G


Kavel: 3544

Vergulde pendule op console

Resultaat: 190 EUR

Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen pendule op vergulde houten console omstreeks 1850, Franse boer met paard en accessoires, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger(emaille wijzerplaat met ...