Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3501
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klokkenstel 3507
Schwarzwalder klokkenstel

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Beeldenklok 3523
Beeldenklok

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Bronzen pendule stel 3559
Bronzen pendule stel

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Franse Empire pendule 3553
Franse Empire pendule

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Noten Jugendstil klok 3506
Noten Jugendstil klok

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Vergulde pendule vrouw op bank 3509
Vergulde pendule vrouw op bank

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Schwarzwald klok met console 3505
Schwarzwald klok met console

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Grote pendule 3547
Grote pendule

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3530
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3 Gewichten klok 3513
3 Gewichten klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Klokkenstel met columbus 3545
Klokkenstel met columbus

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Porseleinen klok edelman met vrouw 3518
Porseleinen klok edelman met vrouw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Klok toren 3618
Klok toren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Friese kortstaartklok 3511
Friese kortstaartklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Empire pendule 3533
Empire pendule

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Staande Engelse klok 3638
Staande Engelse klok

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Pendulestel 3620
Pendulestel

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Engelse eiken staande klok 3690
Engelse eiken staande klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lenzkirch klok 3535
Lenzkirch klok

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Miniatuur porseleinen klok 3532
Miniatuur porseleinen klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wit marmeren pendule 3622
Wit marmeren pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Marmeren klokkentstel 3634
Marmeren klokkentstel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vergulde pendule op console 3544
Vergulde pendule op console

Resultaat:

190 EUR