Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

5x blikken speelgoed
Startprijs 80 EUR

Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G

16 Modelauto's, Dinky Toys
Startprijs 80 EUR

Kavel met 16 Dinky Toys modelauto's (Atlas Editions) inclusief Dinky Toys display met de modellen; Volvo 122S, Simca 9 Aronde, Trioumph TR2, Citroën DS 19, Citroën 11BL, Opel Rekord, Lincoln Premiere,...

Kindergrammofoon
Startprijs 95 EUR

Vooroorlogse Engelse kinderkoffer met grammofoon, merk Chad valley England, met vier speelplaten 11x24x17cm. Cond;G

3x blikken speelgoed
Startprijs 100 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed, 1x paya Bugattu in doos, grote motor met zijspan Paya, vooroorlogse blikken klimaap, in goede staat 20-29cm.

Steiff hond op wielen
Startprijs 100 EUR

Grote vooroorlogse speelgoedhond op wielen en lederen trekkoord lederen bij poten omstreeks 1920 40x46x21cm. (Mogelijk Steiff) Cond:G

Jugendstil poppenkleerkast met kleren
Startprijs 100 EUR

Antieke Jugendstil poppenkleerkastje vol met leuke poppenkleding, omstreeks 1900 en in goede staat 66x45x22cm. Cond;G

Koopmanslade
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.

Vooroorlogse badpop, Steiffbeer
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G

Diverse Walt Disney figuren
Startprijs 100 EUR

Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G

Etalagepop
Startprijs 125 EUR

Oude etalagepop, 50er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G

Antieke Duitse Doll stoommachine
Startprijs 125 EUR

Antieke Duitse Doll stoommachine omstreeks 1910 met originele lithografie en messing stoomketel en schoorsteen 18x17x19cm. Cond:G

2 Mechanische clowns
Startprijs 130 EUR

Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G

4x Mechanisch speelgoed
Startprijs 130 EUR

Vier maal oud mechanisch speelgoed, trommelende beer met batterijfunctie, dansende clown batterij functie, pandabeer met batterijfunctie, spelende kat omstreeks 1930 mechanisch 14-36cm. Cond;R/G

Drie delen speelgoed
Startprijs 150 EUR

Drie delen houten Ado speelgoed (met merken) vrachtauto, vrachtkiepwagen, grote aanhanger 47-51cm.Cond:G

Mechanisch hobbelpaard
Startprijs 150 EUR

Mechanisch bestuurbaar kinderhobbelpaard, beweegt zich voort tijdens het hobbelen omstreeks 1940, Mohair met metalen onderstel, i8n zeer goede staat 77x88x43cm.

Blikken hobbelpaard mechanisch
Startprijs 175 EUR

Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.

Lot Steiff
Startprijs 200 EUR

Lot van 9 oude Steiff figuren omstreeks 1930 en later, in goede staat 20-47cm.

4 Mechanische clowns
Startprijs 200 EUR

Vier mechanische clowns, 1x clown met wandelstok, 1xclown met bezem op batterijfunctie, 1x jonglerende clown, 1x trommelende clown met batterijfunctie, 16-36cm.

Lot Steiff 27x
Startprijs 250 EUR

Verzameling van 27 Steiff mecki's (gummi) diverse voorstellingen, 20e eeuw in goede staat 19x40x32cm in doos

Antiek Crocketspel
Startprijs 250 EUR

Antiek crocketspel omstreeks 1900, compleet in houten kist met drie jongleerringen(origineel) 107x27x45cm. Cond:G

Groot kavel Del Prado Egypte
Startprijs 300 EUR

Groot kavel Del Prado met diverse sets uit de serie Egypte waaronder; "Mummificatie", "Ceremonie", "De Farao en zijn vrouw", "Het maken van een koninklijk beeld", "De Farao en zijn strijdwagen", "Muzi...

2 Collecties glasplaten, toverlantaarn
Resultaat: 25 EUR

Twee collecties beschilderde glasplaten voor toverlantaarns, 1x London Zoological Gardens, en langwerpige diversen 9-28cm. Cond:G

4 Speelgoed auto's
Resultaat: 30 EUR

Vier oude speelgoedauto's 2x jaguar E type, 1x police Gorgi toys chevrolet impala, 1x dinky toy mecedes Benz 220 SE. 10-26cm. Cond:R/G

Hedo baggerwagen
Resultaat: 30 EUR

Duitse houten speelgoed Hedo baggerwagen omstreeks 1950 54x20x57cm. Cond:G