Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote mechanische mecky 3011
Grote mechanische mecky

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Lot mecky's 39x 3023
Lot mecky's 39x

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2 Vooroorlogse speelgoedboten 3035
2 Vooroorlogse speelgoedboten

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
6 Blikken fornuisjes 3009
6 Blikken fornuisjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke duo kinderfiets 3015
Antieke duo kinderfiets

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 mechanische clowns 3037
6 mechanische clowns

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bing blikken grammofoon en platen 3043
Bing blikken grammofoon en platen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dozen met divers poppengoed 3086
Dozen met divers poppengoed

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot speelgoed 3061
Lot speelgoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Mecky 3024
Lot Mecky

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Louis Armstrong, Japans speelgoed 3034
Louis Armstrong, Japans speelgoed

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot diversen poppenhuis 3063
Lot diversen poppenhuis

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
S&H porseleinen pop 3074
S&H porseleinen pop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Dozen poppenhuis-accesoires 3087
3 Dozen poppenhuis-accesoires

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot speelgoed 3059
Lot speelgoed

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
8 mechanische blikken clowns 3038
8 mechanische blikken clowns

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Treinspeelgoed 3033
Treinspeelgoed

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antiek ridderkasteel Duitsland 3079
Antiek ridderkasteel Duitsland

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
5x blikken speelgoed 3042
5x blikken speelgoed

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 blikken zand, zeep, soda poppenspeelgoed+ lepelrek 3067
2 blikken zand, zeep, soda poppenspeelgoed+ lepelrek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mechanische poppenschommel 3039
Mechanische poppenschommel

Resultaat:

77,5 EUR

Verkocht
Verzameling tinnen soldaten 3013
Verzameling tinnen soldaten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kinderbrievenbus+telefoon+kolenbak+kinderwagen 3046
Kinderbrievenbus+telefoon+kolenbak+kinderwagen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot speelgoed 3066
Lot speelgoed

Resultaat:

70 EUR